ŚWIĄTECZNA PROMOCJA TRWA! -> ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 800 zł schowaj »

Forum

  1. 3z 4
  • maciej niewiadomski

    niezarejestrowany
  • Ja startuję właśnie z tym domkiem jak ktoś będzie miał pytania w miarę wolnego czasu odpiszę

    rozwiń wpis

    utworzony: 03-03-2014 (17:47:19) Ricardo
    Odpowiedz
  • Kamil Bober

    niezarejestrowany
  • Witam
    Jestem zainteresowany tym projektem i chciałbym się dowiedzieć jakie są realne koszty budowy itd. Bardzo bym prosił o jakieś fotki jeśli to nie problem. kamilbobrowski@hotmail.com
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

    (mój email: kamilbobrowski@hotmail.com)

    utworzony: 19-12-2016 (11:40:15)
  • ewa

    niezarejestrowany
  • Bardzo proszę o podanie mniej wiecej całkowitego kosztu budowy

    utworzony: 09-01-2017 (21:22:04)
  • Dorota Pietras

    niezarejestrowany
  • Witam, Mogę prosić o przesłanie zdjęć Pana domku jak on wyszedł w rzeczywistości i w jakich kosztach się Pan zamknął

    utworzony: 11-01-2017 (19:21:37)
  • Maria

    niezarejestrowany
  • Dzień Dobry
    Byłabym wdzięczna za zdjęcia z budowy oraz krótka informacje o kosztach budowy

    utworzony: 14-01-2017 (19:20:47)
  • Agata

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłabym prosić o kilka zdjęc domku oraz jaki był koszt budowy domku i jaką technologią ściany Pan stawiał? Ślicznie dziękuję za informację Pozdrawiam Agata olimpia2722@wp.pl

    utworzony: 15-01-2017 (23:28:38)
  • Agata

    niezarejestrowany
  • Witam Panie Piotrze cyz mółby Pan przesłać mi zdjęcia domku.. bardzo bym była wdzięczna... pozdrawiam agata .... olimpia2722@wp.pl

    utworzony: 20-01-2017 (09:27:56)
  • Agata

    niezarejestrowany
  • Witam... czy mogłabym prosić o parę zdjęc z realizacji budowy .. ślicznie dziękuję pozdrawiam olimpia2722@wp.pl

    utworzony: 20-01-2017 (09:30:28)
  • Dariusz nowak

    niezarejestrowany
  • Witam,też chciałbym razem z żoną zacząć budowę tego domu i mamy wielka prośbę czy byłaby możliwość dostania od Pana kilku zdjęć z realizacji budowy

    Będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

    utworzony: 22-02-2017 (19:23:22)
  • Studio Atrium

  • Panie Dariuszu, w treści komentarza proszę udostępnić swój adres email, w innym wypadku nikt do Pana nie napisze.

    utworzony: 23-02-2017 (09:24:59)
  • Krystyna Żóraw

    niezarejestrowany
  • Witam, za miesiąc zaczynam budowę. Czy mogę prosić kilka zdjęć i jakie są realne koszty budowy?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

    utworzony: 23-03-2017 (09:34:15)
  • dok321w

    niezarejestrowany
  • Witam serdecznie, również poprosze o zdjecia domu i ewentualnie zastosowane technologie ogrzewania (piec gazowy czy dodatkowo kominek z rozprowadzeniem itp) oraz koszt budowy do stanu bez mebli na email

    utworzony: 15-05-2017 (20:36:25)
  • Matti81

    niezarejestrowany
  • Witam..zaciekawił mnie projekt tego domku..byłbym bardzo wdzięczny gdyby przesłał mi pan zdjęcia z budowy i na gotowi całego domku na maila k_dzikowski@wp.pl dziękuję i pozdrawiam :-)

    utworzony: 09-06-2017 (21:57:22)
  • luci

    niezarejestrowany
  • czy może ktoś udostępnić zdjęcia tego domu ?

    utworzony: 05-07-2017 (23:29:49)
  • Monika

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry Panie Macieju,
    czy istnieje szansa na przesłanie zdjęć tego pięknego domu oraz informacji nt. kosztów, w jakich zamknął się Pan z budową (jeśli to nie nietakt z mojej strony)? Przymierzamy się z Mężem do tego projektu i choć jest przepiękny - nieco przeraża nas koszt stolarki oraz ogrzewania gazowego. Będę ogromnie wdzięczna za zdjęcia i jakiekolwiek informacje/ wskazówki dot. budowy. Pozdrawiam serdecznie!

    utworzony: 10-07-2017 (21:27:45)
  • Monika i Łukasz

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry,
    czy istnieje szansa na przesłanie zdjęć tego pięknego domu oraz informacji nt. kosztów, w jakich szczęśliwi Posiadacze RICARDO zamknęli się z budową? Przymierzamy się do tego projektu i choć jest przepiękny - nieco przeraża nas koszt stolarki oraz ogrzewania gazowego (z uwagi na brak możliwości zainstalowania pieca na paliwo stałe). Będziemy ogromnie wdzięczni za zdjęcia i informacje/ wskazówki dot. budowy (np. koszt rzeczonej stolarki). Zamierzamy budować w technologii szkieletowej - może ktoś z Państwa ma doświadczenie z jakąś firmą i mógłby ją polecić? Pozdrawiamy serdecznie!

    (mój email: lucaskawka.lk@gmail.com)

    utworzony: 10-07-2017 (21:51:53)
  • jezolek

    niezarejestrowany
  • WITAM. Chciałbym też jak większość prosić o kilka fotek (jezolekdj@gmail.com) jak wygląda ten domek w realu. Z góry dziękuje. pozdrawiam

    utworzony: 07-09-2017 (21:47:22)
  • Aneta

    niezarejestrowany
  • Witam Panie Macieju mam ogromna prosbe czy moglby Pan przeslac pare zdj z budowy i jaki byl koszt stolarki okiennej ciekawa jestem rowniez jaki rodzaj ogrzewania Pan wybral bardzo prosze o info.marcysia8211@wp.pl dziekuje.

    utworzony: 08-10-2017 (19:41:36)
  • Ania

    niezarejestrowany
  • Witam czy mógłby Pan podesłać zdjęcia tego domku w realu

    utworzony: 30-10-2017 (07:58:31)
  • Madonna

    niezarejestrowany
  • Panie Macieju, jeśli byłaby możliwość przesłania zdjęć domu, zwłaszcza wnętrza, byłabym bardzo wdzięczna. Mój adres: monika.blonska@polskieradio.pl
    Z góry dziękuję.

    utworzony: 19-02-2018 (12:58:51)
  • a-war

    niezarejestrowany
  • Witam, chciałabym się dowiedzieć na temat andresoli jak to wygląda z ogrzewaniem i funkcjonalnością. Pozdrawiam Anna

    utworzony: 05-03-2018 (23:24:47)
    Odpowiedz
  1. 3z 4
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)