Forum

  1. 1z 4
  • maciej niewiadomski

    niezarejestrowany
  • Ja startuję właśnie z tym domkiem jak ktoś będzie miał pytania w miarę wolnego czasu odpiszę

    utworzony: 03-03-2014 (17:47:19) Ricardo
    Odpowiedz
  • Justyna

    niezarejestrowany
  • Przymierzam się do tego projektu - stąd moja ogromna prośba - czy istnieje możliwość podesłania kilku zdjęć z budowy na maila? Jestem bardzo ciekawa jak domek wygląda "na żywo".

    utworzony: 18-05-2015 (19:45:52)
  • Jacek Haberka

    niezarejestrowany
  • Panie Maćku bardzo nam się podoba projekt Ricardo ale chcemy opinii kogoś kto ten domek już ma na swojej działce.Pan pewnie już mieszka i ma Pan swoje spostrzeżenia a to jest kluczowe przy wyborze projektu.Bardzo prosimy o kontakt

    utworzony: 07-07-2015 (12:25:44)
  • Julek

    niezarejestrowany
  • Witam
    Jestem Ciekawy jak wygląda ten domek w realu czy mógłby Pan już wysłać jakieś zdjęcia tego domku?

    utworzony: 26-07-2015 (23:20:57)
  • bonar76

    niezarejestrowany
  • witam, czy istnieje możliwość podesłania kilku zdjęć z budowy na maila? Jestem bardzo ciekawy jak domek wygląda "na żywo",jesli nie jest to tajemnica interesuje mnie koszt stolarki okiennej.pozdrawiam. bonar76@wp.pl

    (mój email: bonar76@wp.pl)

    utworzony: 05-08-2015 (20:43:46)
  • Marcin

    niezarejestrowany
  • Witam, mam nadzieje że inwestycje zakończył Pan sukcesem! Byłbym wdzięczny za przesłanie kilku fotek i garści informacji na temat kosztów takiej budowy? Ogólnie za wszelkie ew.informacje z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Marcin

    (mój email: deltaro@wp.pl)

    utworzony: 08-08-2015 (14:15:48)
  • Przemek

    niezarejestrowany
  • Witam, ja tez buduje ten śliczny domek i jestem po fundamentach i zaczynam ściany, proszę
    o przesłanie kilku zdjęć z budowy.

    utworzony: 16-08-2015 (17:04:21)
  • piotr

    niezarejestrowany
  • Witam przymierza się do budowy tego domu byłbym bardzo wdzięczny za informacje dotyczące kosztów budowy oraz samej stolarki okiennej i utrudnień związanych z oknami naroznymi piotrj600@wp.pl

    utworzony: 17-08-2015 (14:06:42)
  • julalena

    niezarejestrowany
  • Witam serdecznie,
    Właśnie zamierzam budować ten dom i w związku z tym mam do pana pytania:
    -Jaki jest koszt stolarki okiennej
    -Ogólny koszt budowy
    Bardzo proszę o kilka zdjęć pana domu.
    Z góry bardzo bardzo dziękuję i proszę o odp na emaila piotr.leksa@gmail.com

    utworzony: 17-08-2015 (14:27:25)
  • tomasz Kozioł

    niezarejestrowany
  • witam
    przesłał by mi Pan kilka zdjeć z budowy

    utworzony: 27-08-2015 (11:15:11)
  • darek

    niezarejestrowany
  • Witam czy ja również mógłbym otrzymać na email parę fotek z budowy i po jego zakończeniu i jaki jest koszt budowy? ciekawy jestem jak wygląda "na żywo"

    (mój email: darekasia.1984@o2.pl)

    utworzony: 30-08-2015 (11:35:04)
  • wantula

    niezarejestrowany
  • Witam. Jeśli może pan przesłać informacje na wantula@wp.pl odnośnie kosztów budowy i czy zmienialiście coś w projekcie. Agnieszka

    utworzony: 31-08-2015 (13:17:41)
  • Mola

    niezarejestrowany
  • W jakim koszcie się Pan zamknął ?

    utworzony: 12-10-2015 (16:40:06)
  • domin

    niezarejestrowany
  • Witam
    Chcemy budować ten dom, czy jest możliwość napisania jakie poniósł Pan dotychczasowe koszty budowy.
    Pozdrawiam
    dw82@op.pl

    utworzony: 20-10-2015 (00:21:35)
  • DR

    niezarejestrowany
  • Witam, proszę o koszt stolarki okiennej PCV z okleiną. Dziękuję

    utworzony: 08-11-2015 (02:58:59)
  • Studio Atrium

  • Cena stolarki okiennej i drzwiowej zależy od producenta. Na podanego maila wysłaliśmy zestawienie stolarki aby mógł Pan wycenić stolarkę u konkretnego producenta lub producentów.

    utworzony: 09-11-2015 (18:01:17)
  • Marcin

    niezarejestrowany
  • panie Macieju. Mam dwa pytania. Ile tak naprawdę kosztowała pana stolarka? I drugie pytanie jakie pan wybrał ogrzewanie. pozdrawiam Marcin

    utworzony: 23-11-2015 (01:48:00)
  • Przemek

    niezarejestrowany
  • Witam
    Przyłączam się do poprzedników, w jakich kosztach się pan zmieścił i jeśli to możliwe prosze o parę zdjęć z budowy lub po jej zakończeniu

    utworzony: 10-01-2016 (18:03:37)
  • Mariusz

    niezarejestrowany
  • Witam Panie Macieju, pewnie nie ma Pan zbyt wiele czasu gdyż patrząc po datach zastanawia się Pan obecnie nad wykończeniem domu, ale jeżeli mógłbym w nawiązaniu także do wiadomości poniżej poprosić o kilka zdjęć i już realnych kosztów poniesionych do tej chwili, będę wdzięczny i zobowiązany.
    Nurtują mnie obecnie koszty (jak wielu osób) stolarki zwłaszcza drzwi Tarasowych hs, oraz ogólnie poniesione koszty w danych etapach.
    Obiecuję się zrewanżować dobrą Whis....ki

    utworzony: 19-01-2016 (15:19:31)
  • justyna

    niezarejestrowany
  • Witam Panie Macieju, będę ogromnie wdzięczna jeśli Pan odezwie się do nas e-mailowo w celu udzielenia kilku informacji, ewentualnie zdjęć, porad,opini na temat tego domku. Bardzo liczymy na pomoc. E-mail: justyna. swiat@interia.pl

    utworzony: 23-01-2016 (20:27:11)
  • Anna

    niezarejestrowany
  • Witam czy byłby Pan tak dobry i mógł mi przesłać parę zdjęć tego domku na żywo zarówno z zewnątrz jak i w wewnątrz :) z góry bardzo dziękuję - gabinetorchidea@wp.pl

    utworzony: 25-01-2016 (14:54:51)
    Odpowiedz
  1. 1z 4
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)