Forum

Jeżeli masz pytanie do architekta związane z konkretnym projektem z naszej oferty, możesz zadać je w tym dziale forum. Studio Atrium będzie aktywnie odpowiadać na pytania i wspierać fachową wiedzą. Zanim zadasz pytanie, sprawdź na forum, czy ktoś nie zadał go przed Tobą.

Dodaj nowy wpis
  1. 1z 80
  • Kraska woj. Lubuskie

Witam. Zakupilem projekt w pazdzierniku teraz zaczynamy sprawy pozwolen a od kwietnia ruszamy pelna para.Jestem z województwa lubuskiego a dokladnie z Międzyrzecza a czy ktos blisko nas buduje ten...

utworzył: Bartlomiej 14-10-2018 1427 Kraska
  • Odpowiedz
  • Garaż i zadaszenie z ZORBY VII

Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź. W takim przypadku, prosiłabym o podanie o ile wzrośnie cena budowy domu w stanie surowym z garażem i zadaszeniem z ZORBY VII (tylko ze zmianą wielkości...

utworzył: kasialukow 13-10-2018 987 Tango II
  • Odpowiedz
  • Czy ktoś ma ten dom?

Witam, bardzo proszę osoby o kontakt, które maja wybudowany dom według tego projektu. mail: retromp@wp.pl

utworzył: Karolina 11-10-2018 869 U Gazdy III
  • Odpowiedz
  • Budowa

Witam czy jest ktoś to już wybudował ten dom i moglby podzielić się zdjęciami na maila milcia170@wp.pl

utworzył: Milendaa 09-10-2018 1079 Ibis
  • Odpowiedz
  • Budowa projektu Aurora

Witam, czy ktos juz budowal ten domek? Jestem bardzo ciekawy kosztow poszczegolnych etapow. pozdrawiam

utworzył: Maciej 20-09-2018 976 Aurora
  • Odpowiedz
  • aurora

Witam , poproszę o: - charakterystykę energetyczną - zestawienie materiałów i kosztów, - czy można zastosować piec na pellet oraz czy w kotłowni potrzebne jest ogrzewanie np podłogowe wtedy?...

utworzył: Barbara 15-09-2018 1193 Aurora Midi
  • Belka nad schodami

Mam zarzut co do wizualizacji, są dwie wersje z belka stropową między antresola a ścianą nośna i z antresolą bez podparcia na belce, która bardziej przypadła mi do gustu, jednak w projekcie jest ta...

utworzył: Grześ przez wieś 13-09-2018 910 Wilson
  • Odpowiedz
  1. 1z 80
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

Facebook

Darmowy katalog

Logowanie

Zapomniałem hasła

Nie masz konta?

Zarejestruj się. Zyskasz większe możliwości, kontrolę nad korespondencją, komentarzami i swoimi transakcjami, a także dostęp do dodatkowych materiałów oraz promocji.

Rejestracja konta

Regulamin

Masz już konto?

Zapomniałem hasła

Studio AtriumKonsultant

Nie znalazłeś projektu, jakiego szukałeś? Opisz go nam! Postaramy się go znaleźć dla Ciebie. Masz dodatkowe pytania? Wystarczy je napisać - my odpowiemy.

na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z oświadczeniem. Szczegóły

Możesz także skorzystać z infolinii. Konsultant pomoże Ci wybrać projekt i załatwi wszelkie formalności z zamówieneim!

Numer naszego konsultanta 33 822 94 96

• Powierzchnia użytkowa

m2
    • Powierzchnia zabudowy

m2
    • Powierzchnia całkowita

m2
    • Szerokość | długość działki

| m
    • ilość pokoi na parterze:

(0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji: