Forum

  • krzysztof szypa

    niezarejestrowany
  • mam pytanie. poniewaz interesuje mnie ten projekt ale chcialbym zapytac czy istnieje mozliwosc dodatkowych drzwi do kotlowni na sciane z lewej strony na dwor.ulatwilo by to na wnoszenie opalu do kotowni

    utworzony: 15-01-2014 (23:31:30) Remik II
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Nie ma przeciwwskazań do zaprojektowania drzwi do kotłowni z zewnątrz. Jeżeli planuje Pan zmianę sposobu ogrzewania konieczne będzie jeszcze powiększenie kanału spalinowego oraz niewielka korekta powierzchni kotłowni, ponieważ projekt domu Remik II przygotowano ją pod ogrzewanie gazowe. Proszę również o obejrzenie projektu domu Remik IV SP, w którym zaprojektowano kotłownię na paliwo stałe. Różni się ponadto od Remika II k??tem nachylenia dachu.

    utworzony: 16-01-2014 (17:36:55)
  • krzysztof szypa

    niezarejestrowany
  • @Studio Atrium: jakie by były koszty zwiazane ze zmianami w projekcie dotyczace kotłowi i zmiany rodzaju palenia?

    utworzony: 05-02-2014 (18:12:56)
  • Studio Atrium

  • Mamy w ofercie projekt podobny z kotłownią na paliwo stałe. Jest to projekt Remik IV. Poza rodzajem ogrzewania różni się on od Remika II kątem nachylenia dachu. Co Pan myśli o tym projekcie?

    utworzony: 05-02-2014 (18:27:34)
  • krzysztof szypa

    niezarejestrowany
  • @Studio Atrium: ogólnie podoba mi sie ten projekt tylko troszke nie pasuje mi przejscie do kotlowni przez lazienke. a czy ten prijekt pozwala na zwykly piec na opał?

    utworzony: 06-02-2014 (19:31:10)
  • Studio Atrium

  • Rozumiem, że chodzi Panu o projekt Remik IV. Drzwi z łazienki można zlikwidować, ale wówczas dostęp do kotłowni będzie jedynie z zewnątrz. Jeśli zależy Panu na przejściu z części mieszkalnej do kotłowni można z części łazienki wygospodarować korytarz z którego będą prowadziły drzwi do kotłowni.

    utworzony: 10-02-2014 (15:13:40)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)