Forum

  1. 1z 2
  • Szymon @ Maria

    niezarejestrowany
  • Witam. Jesienią zaczęliśmy budować NEO IV. Trochę zmodyfikowano projekt- doprojektowano piwnicę pod 2/3 budynku, która mieści garaż i 2 pomieszczenia- na piec i gospodarcze. Doprojektowano schody do piwnicy z zewnątrz. Zlikwidowano schody kręcone; zaś klatkę schodową w górę i w dół zaprojektowano w miejscu kotłowni. Niestety trzeba było trochę zwężyć łazienkę poprzez przesunięcie ścianki- żeby klatka weszła. Obecne prace zakończyliśmy na ociepleniu ścian piwnic i zalaniu stropu piwnicy. Teraz chwila przerwy ze względu na zimę.


    (mój email: sim2003@wp.pl)

    utworzony: 15-01-2014 (15:11:13) Neo IV
    Odpowiedz
  • aga42na

    niezarejestrowany
  • @Szymon @ Maria:
    Witam,
    Czy bylaby szansa na choc kilka zdjec Waszego domu i informacje na temat Waszych kosztow w odniesieniu do kosztow podanych przez Studio Atrium. Niestety dosc ciezko znalezc jakiekolwiek informacje z budowy tego domku w internecie, o zdjeciach domu juz wybudowanego nie ma szans, stad moja prosba. Jestem przed ostatecznym wyborem projeku i nie ukrywam, informacje od ''doswiadczonych'' sa na wage zlota.
    Pozdrawiam...

    utworzony: 25-02-2015 (13:11:32)
  • eros

    niezarejestrowany
  • Witam,
    proszę podać meila to podeślę kilka zdjęć oraz kalkulacje kosztów, aktualnie jestem na etapie wykończenia
    pozdrawiam

    utworzony: 06-04-2015 (21:07:22)
  • eros

    niezarejestrowany
  • Witam,
    proszę podesłać adres email to podeśle kilka zdjęć oraz kalkulację,
    aktualnie kończę już wykańczać
    pozdrawiam

    (mój email: eros44@o2.pl)

    utworzony: 06-04-2015 (21:08:58)
  • Katarzyna84

    niezarejestrowany
  • czy można wiedzieć ile wyszła Pana budowa tego domu do stanu deweloperskiego?

    (mój email: kasia.frydel@op.pl)

    utworzony: 13-04-2015 (10:41:04)
  • WieKrak

    niezarejestrowany
  • Czy mogę prosić o podane rzeczy. Przede wszystkim kalkulację.Zdjęcia, oczywiście, też mile widziane. Mój maill: wiekrak@op.pl
    Pozdrawiam Wiesław Krause

    utworzony: 19-04-2015 (19:16:07)
  • Sokol

    niezarejestrowany
  • Witam jesli to nie problem to również proszę o kilka zdjęć i kalkulacje. roja91@wp.pl
    Pozdrawiam

    utworzony: 02-05-2015 (13:31:51)
  • Lesio

    niezarejestrowany
  • Kłaniam się. Interesujący domek i wprowadzone modyfikacje (piwnica, schody). Czy moglibyście się podzielić informacjami dotyczącymi kosztów przeprojektowania oraz całkowitych kosztów? Mile widziałbym także fotki.

    (mój email: l.mat@orange.pl)

    utworzony: 18-06-2015 (20:32:47)
  • patrycja

    niezarejestrowany
  • Ja równiez jestem zainteresowana tym projektem, proszę o kalkulacje i kilka zdjęć. Dziękuję. Patrycja nea85@gazeta.pl

    utworzony: 14-07-2015 (06:47:54)
  • elamak

    niezarejestrowany
  • Jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Przymierzamy się do jego kupna. Proszę o zdjęcia oraz ewentualnie o kalkulację. Z góry dziękujemy. Ela i Mariusz. E-mail: elamakowska@onet.eu

    (mój email: elamakowska@onet.eu)

    utworzony: 16-08-2015 (10:32:14)
  • Wiesław

    niezarejestrowany
  • Jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Przymierzamy się do jego kupna. Proszę o zdjęcia oraz ewentualnie o kalkulację. Z góry dziękujemy. Wiesław i Teresa E-mail: wadyr23@interia.pl

    (mój email: wadyr23@interia.pl)

    utworzony: 07-09-2015 (20:31:11)
  • Damian

    niezarejestrowany
  • Jestem zainteresowany zdjęciami oraz kalkulację proszę o podesłanie. Pozdrawiam

    utworzony: 26-09-2015 (21:16:12)
  • Tomasz79

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry
    bardzo ładny projekt, również z żoną myślimy o czymś takim. Działkę już mamy ale interesuje nas koszt wybudowania takiego domu. Czy mogę prosić o takie informacje na adres mailowy? Można dostać też kilka zdjęć? bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam - Tomek

    utworzony: 29-09-2015 (15:00:58)
  • Anna Wszelaka

    niezarejestrowany
  • witam
    bardzo proszę o kalkulację i jaki był rzeczywisty koszt budowy
    projekt jest rewelacyjny

    utworzony: 17-10-2015 (20:49:38)
  • Beata

    niezarejestrowany
  • Witam :) mogłabym prosić o fotki domu? Nie ma nigdzie wersji w realu a jestem bardzo zainteresowana kupnem tego właśnie projektu. Dziekuje i zycze miłego dnia

    utworzony: 08-12-2015 (14:11:20)
  • Przemysław Jaśniewski

    niezarejestrowany
  • witam.
    Jestem zainteresowany tym projektem, czy mógłbym prosić o kalkulację i kilka zdjęć z budowy, lub wykończenia, jeśli to nie problem na e-mail? przemyslaw-jasniewski@wp.pl

    (mój email: przemyslaw-jasniewski@wp.pl)

    utworzony: 09-12-2015 (14:22:45)
  • Krzysiek

    niezarejestrowany
  • Szymonie i Mario czy mógłbym prosić o zdjęcia z budowy (ewentualnie) wizualizację jak wygląda Wasz dom, pozdrawiam Krzysiek

    (mój email: kimc@op.pl)

    utworzony: 16-02-2016 (19:22:16)
  • kama

    niezarejestrowany
  • Witam ! Czy ja też mogłabym prosić o zdjęcia oraz podanie kosztów na maila ? :) . Jesteśmy z mężem na etapie wyboru projektu domku. Mój mail. kamila.grygielska@gmail.com Pozdrawiam . Dziękuję :)

    utworzony: 22-03-2016 (15:45:20)
  • Anna Grabka

    niezarejestrowany
  • Zdecydowaliśmy się na ten domek.Czy można prosić o inf.dotyczące poniesionych kosztów i parę fotek.

    utworzony: 22-04-2016 (23:48:39)
  • WYPAS7

    niezarejestrowany
  • Witam ;
    Bardzo proszę o podesłałem kilku fotek tego domku oraz przybliżony kosztów budowy.
    Bardzo nam się podoba, choć mamy kilka sugestii do przeróbek.
    WYPAS7@WP.PL
    Bardzo DZIĘKUJĘ

    utworzony: 26-05-2016 (09:55:24)
  • kriss

    niezarejestrowany
  • Czy moge prosic o jakies fotki i faktyczny koszt budowy?

    utworzony: 28-05-2016 (16:28:37)
    Odpowiedz
  1. 1z 2
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)