WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • asia.mo

    niezarejestrowany
  • Ja z mężem budujemy odbicie lustrzane domu z niewielkimi zmianami w woj. mazowieckim. Na razie pozostaje stan surowy otwarty. Pozdrawiam

    utworzony: 15-01-2014 (00:59:06) Agawa
    Odpowiedz
  • krzan

    niezarejestrowany
  • witam, czy ktoś buduje agawę w wielkopolsce ? może ma ktoś zdjecia z realizacji projektu ?

    utworzony: 29-12-2013 (17:48:24)
  • krzan

    niezarejestrowany
  • @asia.mo: witam, Pani Asiu jesli to nie problem prosze o informacje jakich zmian Pani dokonała i jaki koszt został poniesiony do stanu surowego otwartego. pozdrawiam

    utworzony: 16-01-2014 (10:37:40)
  • asia.mo

    niezarejestrowany
  • @krzan: witam, koszt stanu surowego to ok. 100 tys. zł. z "papierkami" bez "robocizny". Najbardziej widoczne zmiany to: brak filara i ścianki z przodu domu, zrezygnowaliśmy z łazienki w sypialni, zamiast niej będzie powiększona garderoba, nie ma też w tym miejscu okien dachowych, zrezygnowaliśmy też ze spiżarki w kuchni, brak kominów, bo planujemy wentylację mechaniczną, pozostał jeden komin. Fundamenty są z bloczków nie z betonu, ściana kolankowa podniesiona została o jeden bloczek. Brak balkonu z tyłu domu, a zamiast drzwi balkonowych są okna. Zmniejszone niektóre okna na dole, bo na żywo wyglądają na znacznie większe niż na zdjęciach, w garażu jest inne okno. Tyle mniej więcej pamiętam. Pozdrawiam

    utworzony: 16-01-2014 (14:13:21)
  • krzan

    niezarejestrowany
  • @asia.mo: uff :) trochę Pani pozmieniała. czy jest możliwosc przesłania zdjeć z budowy? nie ukrywam, ze jestesmy z męzem na etapie zakupu projektu i chcemy "wysłuchac" opinii innych. Pozdrawiam

    utworzony: 16-01-2014 (17:44:53)
  • JACEK

    niezarejestrowany
  • Witam mam prośbę do Pani Joanny w jakim regionie woj.mazowieckiego buduje ja jestem z okolic Płocka.Na wiosnę też buduje chciałbym zobaczyć przez Panią dokonane zmiany,Też bym się uśmiechnął o jakieś foty.Ja buduję bez okna w salonie za kanapą i bocznych okien w wykuszu,w sypialni będzie pralnia i strych i nie będzie dachówki tylko blachodachówka Wenecja modułowa.

    utworzony: 18-01-2014 (18:53:58)
  • Fotografka87

    niezarejestrowany
  • witam, bardzo chcielibyśmy obejrzeć ten projekt na żywo lub zdjecia - proszę o kontakt jeśli to możliwe. Pozdrawiam

    utworzony: 01-02-2014 (20:23:08)
  • DARO

    niezarejestrowany
  • Również, mam wielką prośbę o podesłanie fotek, jak to możliwe ;). daro201@wp.pl. Z góry dziękuję,,, Pozdrawiam.

    (mój email: daro201@wp.pl)

    utworzony: 05-02-2014 (16:34:52)
  • Wojtek

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy ktoś może buduje własnie ten dom agawa w woj. małopolskim? Jeśli tak to proszę jeżeli można o jakiś kontakt na maila i czy jest szansa jak ktoś buduje gdziekolwiek ten dom podesłał jakieś zdjęcia z budowy czy może juz ukończenia również na maila (wojciech.gryz@gmail.com). Pozdrawiam

    utworzony: 03-07-2014 (23:05:32)
  • AsiaWlkp

    niezarejestrowany
  • Jeśli jest taka możliwość to bardzo proszę o zdjęcia i uwagi na maila

    utworzony: 15-09-2014 (23:00:45)
  • jojoasiam

    niezarejestrowany
  • My jesteśmy na etapie ocieplania. Gdybym miała kupować projekt po raz drugi, to tez wybrałabym Agawę.

    utworzony: 02-10-2014 (20:04:07)
  • DARO (daro201@wp.pl)

    niezarejestrowany
  • Do "jojoasiam". Mam pytanie czy ścianę od frontu (przed wejściem) też docieplałeś? Jeżeli tak to jaką grubością. Mogę prosić o fotki z budowy. daro201@wp.pl

    (mój email: daro201@wp.pl)

    utworzony: 08-10-2014 (11:49:28)
  • amaila89

    niezarejestrowany
  • witam wlasnie wybieramy projekt naszego domu i bardzo spodobala sie nam agawa, jesli ktos moze to bardzo prosze o wyslanie fotek z budowy( emila.bielawska@gmail.com ), ciekawa jestem jak to wszystko prezentuje sie w rzeczywistosci

    (mój email: emila.bielawska@gmail.com)

    utworzony: 13-10-2015 (21:40:34)
  • Marcin

    niezarejestrowany
  • Hej, Bardzo ??adny projekt, czy można prosić osoby, które budują bądź wybudowały ten domek o przesłanie na maila zdjęć z realizacji tego projektu zarówno w stanie budowy jak i stanu wykończonego? Bardzo ciekawy jestem jak wygląda ten dom w rzeczywistości. Budował może, czy buduje ten dom w rejonie Krakowa, Tarnowa czy też Sandomierza? Jeżeli tak to prosiłbym o kontakt mailowy. Pozdrawiam Marcin

    (mój email: mzbychu@gmail.com)

    utworzony: 15-10-2015 (01:02:30)
  • hub17

    niezarejestrowany
  • Witam, bardzo ciekawy projekt, bardzo proszę osoby które budują, bądź wybudowały ten domek o przesłanie na maila fotek z realizacji tego projektu. Pozdrawiam

    (mój email: wiecek14@wp.pl)

    utworzony: 02-11-2015 (21:41:14)
  • Ela Wrocław

    niezarejestrowany
  • Witam, bardzo ciekawy projekt, bardzo proszę osoby które budują, bądź wybudowały ten domek o przesłanie jeśli można na maila elkaw@wp.pl fotek z realizacji tego projektu. Pozdrawiam

    utworzony: 09-02-2016 (00:01:40)
  • Justyna555

    niezarejestrowany
  • Witam, mam pytanie ? Robila moze Pani dodatkowe drzwi od korytarzyka wejsciowego do kuchni? Jakby to nie był problem czy mogłaby mi Pani przesłać rozstaw mebli w kuchni jak to wyglada. Dziękuję. karonjustyna5@gmail.com

    (mój email: karonjustyna5@gmail.com)

    utworzony: 04-04-2016 (09:40:50)
  • asia.mo

    niezarejestrowany
  • @Justyna555 nie mamy dodatkowych drzwi w kuchni, kuchnia jest otwarta na jadalnie, chociaż jak narazie ,mamy nie wykorzystaną przestrzeń w kuchni, tu gdzie powinien być stól, w planie jest tam stół, blat przy ścianie lub coś podobnego...

    utworzony: 09-06-2016 (19:33:58)
  • Edoi

    niezarejestrowany
  • Witam moglabym prosic zdjecia budowy na e mail edyta1777768@wp.pl

    utworzony: 14-06-2016 (20:45:59)
  • Weronika

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłaby Pani podać wymiary okien w kuchni, jadalni i w salonie? Ja miałam przerysowywany ten projekt i chciałabym się zorientować czy te okna wyszły tak samo.

    (mój email: weronika.zawadzka.90@wp.pl)

    utworzony: 29-06-2017 (12:27:09)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)