Forum

  • Paola

    niezarejestrowany
  • Jesteśmy zadowoleni z tego projektu oraz funkcjonalności, wielkości i układu pomieszczeń.
    Wprowadziliśmy jednak kilka drobnych zmian: powiększyliśmy łazienkę kosztem korytarza, zmieniliśmy wymiary okien na większe, a w salonie daliśmy drugie okno tarasowe zamiast małych.
    Ogólnie polecamy bo dom wyszedł piękny :)

    utworzony: 03-10-2021 (17:05:33) Ostoja II
    Odpowiedz
  • Monika

    • Posty: 1
    • Pierwszy post: 15-01-2022
  • Dzień Dobry, zamierzam kupić ten projekt ale nigdzie nie ma zdjęć wnętrza.. czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć salonu i kuchni oraz łazienki na @ żeby zobaczyć jak ten rozkład pomieszczeń wygląda w rzeczywistości? Byłabym bardzo wdzięczna.. monika.skrzypik@interia.eu

    utworzony: 15-01-2022 (19:14:10)
  • Paola

    niezarejestrowany
  • Równiez bardzo proszę o przesłanie wizualizacji na maila opiola.paulina@gmail.com
    Napewno przydza się nam do etapu wykończenia, pozdrawiam

    utworzony: 17-01-2022 (11:09:00)
  • Studio Atrium

  • Pani Moniko,


    jesteśmy na etapie przygotowania wizualizacji wnętrza do tego projektu. Pierwsze materiały powinny być gotowe jeszcze w tym tygodniu. Wyślemy je Pani na podanego e-maila.


    Pozdrawiamy

    utworzony: 17-01-2022 (11:53:09)
  • Ola

    niezarejestrowany
  • Poproszę również podesłanie wizualizacji:
    aleksandrah6@gmail.com

    utworzony: 15-09-2022 (06:38:23)
  • Paola

    niezarejestrowany
  • Mogę podesłać moja wizualizacje jeśli by to Panią interesowało, z uwzględnieniem tego że jest okno tarasowe zamiast dwóch małych

    utworzony: 15-09-2022 (07:21:04)
  • Otella889

    • Posty: 8
    • Pierwszy post: 22-08-2022
  • Hejka ;) Ja też poproszę

    utworzony: 15-09-2022 (12:56:19)
  • Paola

    niezarejestrowany
  • Proszę o maila

    utworzony: 15-09-2022 (13:01:27)
  • Walter

    • Posty: 1
    • Pierwszy post: 23-12-2022
  • Każdy broni swego. To normalne. Ja na całym dole mam podlogowke i kaloryfer w salonie na późna jesień wczesna wiosnę. Przydał się bo o ile pamiętam podlogowke odkrecilismy dopiero pod koniec listopada bo było tak ciepło. U góry w sypialniach mam kaloryfery A w łazience podlogowke. Kaloryfery nie były jeszcze w tym roku odkrecane bo jest ciepło. Otwieram tylko wszędzie drzwi i ciepło przechodzi do innych pomieszczeń z dołu i z łazienki. Jestem zimnolubna ale chyba nic bym nie zmieniła.
    Osobiscie jestem bardzo zadowolona z tego, ze zdecydowałam się na białe listwy przypodłogowe, które odradzało mi wiele osób. Sama jednak uparłam się i psotanowiłam takie właśnie zamontować i był to bardzo dobry wybór. Wyglądają pięknie:
    https://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-panele-scienne/listwy-i-akcesoria-wykonczeniowe/listwy-przypodlogowe-pcv,a200.html

    I nie kosztowały mine tak wiele bo kupowałam w Leroy Merlin, gdzie dorwałam niezłą promocję.

    utworzony: 23-12-2022 (13:39:19)
  • Otella889

    • Posty: 8
    • Pierwszy post: 22-08-2022
  • Witam. Mam takie pytanie. W jaki sposób sobie zabezpieczacie dodatkowo drzwi ? Kiedyś pamiętam, że robili takie podwójne drzwi. jednak zastanawiam się nad czymś takim jak skobel https://e-armet.pl/pl/c/Skobel-przykrecany-SP/991 Co radzicie ? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

    utworzony: 25-01-2023 (10:24:51)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)