ŚWIĄTECZNA PROMOCJA TRWA! -> ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 800 zł schowaj »

Forum

  • Lukasz

    • Posty: 1
    • Pierwszy post: 13-08-2020
  • Witam,

    Interesuję się ww. projektem. Proszę o informację czy przy adaptacji projektu przez lokalnego architekta:
    1. jest możliwość przeniesienia wjazdu do garażu na ścianę szczytową ponieważ szerokość mojej działki od ulicy to 21m i muszę z tej strony wykonać wjazd.
    2. po przeniesieniu wjazdu na ścianę szczytową chcę powiększyć garaż o odległość do kolumn, które w pierwotnym projekcie są przy bramie garażowej - jest to część zadaszona więc pytanie czy mogę o te odległości przesunąć ścianę
    3. planu strop żelbetonowy, pralnie (pom. nr 8) i pokój (pom. nr 11) zamienię miejscami, pytanie czy mogę usunąć ściankę działową między kotłownią (pom. 13) oraz nową pralnią gdzie w tak dużym pomieszczeniu planuję zbudować schody z wejściem na strych?
    4. Jak w obecnym projekcie jest przewidziane wejście na strych?

    utworzony: 13-08-2020 (06:51:19) Kos Maxi
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam,


    dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem.


    Nie ma przeciwwskazań do zmiany lokalizacji bramy garażowej oraz powiększenia garażu o powierzchnię podcienia.


    Strop jest lekki drewniany zintegrowany z konstrukcją dachu, ale może Pan zlecić jego przeprojektowanie na żelbetowy. Może Pan również zmienić funkcję pomieszczeń, ale ściana pomiędzy obecnym pokojem nr 11 a kotłownią jest nośna, więc jej likwidacja oznacza ingerencję w układ konstrukcyjny budynku.


    Obecnie wejście na strych odbywa się poprzez otwór w stropie i schody składane w holu.Jeżeli takie wejście Panu nie odpowiada może Pan zlecić zaprojektowanie schodów jednobiegowych wzdłuż ściany pomiędzy pokojem dziennym a holem.


    Nasza pracownia na chwilę obecną nie wykonuje zmian, ale wyrażamy pisemną zgodę na zmiany, na podstawie której może je wprowadzić lokalny projektant, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych.


    Pozdrawiamy.

    utworzony: 13-08-2020 (15:14:12)
  • Bartek

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry,

    jestem zainteresowany projektem z identycznymi modyfikacjami. Czy mógłby się Pan podzielić finalną wersją domu, jaką Pan wybudował?

    utworzony: 28-11-2023 (19:29:18)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)