Forum

  • Ewcik

    niezarejestrowany
  • Witam .Projekt idealny dla dwojga .Przeszklenia fantastyczne ale co z bezpieczeństwem -może rolety antywłamaniowe.A jeśli tak to kiedy je planować ?
    Chcę zbudować taki dom w pełni samowystarczalny,czyli fotowoltaika nie koniecznie na dachu ,woda ze studni głębinowej i ze zbiornika na deszczówkę -2 systemy,ogrzewanie gazowe i kominkowe,oczyszczalnia ścieków własna .Taki układ niezależny od nikogo bo domek będzie stał w dziczy,Czy dało by się tak zmodyfikować projekt by moje marzenie się spełniło?Proszę o odpowiedź i koszty .Dziękuję.

    utworzony: 19-07-2020 (14:22:12) Ricardo
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Bardzo dziękujemy za miłą opinię o projekcie. Wszystkie wymienione modyfikacje w projekcie są możliwe do wprowadzenia na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych. Będzie je mógł wykonać lokalny projektant na podstawie bezpłatnej zgody na zmiany w projekcie, wydanej przez nas przy zakupie projektu. Jeżeli chodzi o koszty takich zmian, należało będzie konsultować to już bezpośrednio z projektantem.

    utworzony: 23-07-2020 (10:52:18)
  • Ewcik

    niezarejestrowany
  • Witam -bardzo dziękuję za podpowiedź oraz za to , że macie cierpliwość odpowiadać na pytania może i oczywiste ale dla mnie laika bardzo istotne.Dom będzie używany tylko pół roku w roku więc bezpieczeństwo dla mnie jest naprawdę ważne.Jeszcze raz dziękuję.

    utworzony: 23-07-2020 (13:25:06)
  • Studio Atrium

  • Nie ma sprawy, służymy pomocą :) Pozdrawiamy!

    utworzony: 23-07-2020 (15:39:49)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)