Forum

  • Tomek

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry.

    Projekt domu Pelikan IV jest bardzo ciekawym projektem, pasującym do mojej działki. Nie ukrywam, że bardziej podoba mi się projekt domu Kos ale jest on o 17 m2 większy i posiada garaż, który jest mi zbędny. Mam kilka pytań dotyczących dachu i zadaszenia tarasu w projekcie Pelikan IV, które być może przesądzą o zakupie projektu, a mianowicie:
    1. Czy istnieje możliwość przeprojektowania przez Państwa, kąta nachylenia dachu z 25 na 30 stopni? (wymagane Planem Zagospodarowania Przestrzennego w moim mieście).
    2. Czy jest możliwe przeprojektowanie (również wykonane przez Państwa) konstrukcji więźby dachowej na taki typ jaki zastosowany jest w projekcie np: Kos, czyli bez "pajączków" widocznych z boku domu. Zastosowany typ więźby dachowej utrudnia przeprojektowanie zadaszenia nad wejściem do domu na odpowiadający mi typ ponieważ nisko przechodząca belka pozioma przeszkadza w podniesieniu zadaszenia trochę wyżej.
    3. Czy jest możliwe zadaszenie tarasu identyczne jak w projekcie Kos, czyli bez widocznej więźby dachowej?
    4. Czy słup żelbetowy (narożny przy tarasie) jest połączony z wieńcem domu? W projekcie Kos wygląda jakby był natomiast w Pelikanie nie mam pewności a to może uniemożliwić trwalszą zabudowę nad tarasem.
    Pewnie na forum nie otrzymam odpowiedzi dotyczącej kosztów takich operacji ale gdyby udało się wysłać taką wycenę na e-mail to będę wdzięczny. Mój e-mail:
    nxt10@poczta.onet.pl
    Pozdrawiam, Tomek

    utworzony: 08-06-2020 (18:59:48) Pelikan IV
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Dzień dobry,


    odpowiedź wysłaliśmy na maila.


    Pozdrawiamy

    utworzony: 09-06-2020 (14:39:07)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)