Forum

  • Marcin

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry,

    Jestem zainteresowany tym projektem, ale mam pytanie dotyczące możliwości zmian.
    1. Czy jest możliwość poszerzenia całego budynku tak, żeby salon z jadalnią powiększyć do ok 40m2. Oczywiście kuchnia też by się przez taki zabieg powiększyła bo myśle po prostu o poszerzeniu całego budynku. Nie wiem czy potrzebne by były wtedy jakieś dodatkowe okna/przeszklenia w salonie w związu z powiększeniem dlatego pytam.

    2. Czy jest możliwość zamiany pokoju 3 z łazienką 6. Chodzi o to by łazienka była od strony północnej z małym okienkiem, a ten pokój był po stronie dziennej z dobrym dostępem światła. Widzę, że w projekcie Aurora Maxi jest łazienka właśnie w tym miejscu tylko Auroara Maxi mi nie odpowiada bo ma za dużo pokoi jak na moje potrzeby i za mały salon.

    3. Czy istnieje możliwość zastosowania elewacji takiej jak w projekcie Aurora Maxi.

    Z góry dziękuje za odpowiedzi.

    --
    Pozdrawiam,
    Marcin

    utworzony: 17-05-2020 (12:03:44) Aurora
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Dzień dobry,


    istnieje możliwość poszerzenia bryły budynku, aby powiększyć przestrzeń kuchni, jadalni i pokoju dziennego.


    Zamiana pokoju nr 3 z łazienką jest bardziej problematyczna ze względu na niewystarczającą powierzchnię łazienki. Jeśli zdecyduje się Pan na wprowadzenie tej zmiany to sugerujemy powiększenie obecnej łazienki o część kotłowni. Z kolei wykonanie  łazienki w obecnym pokoju nr 3 wiąże się z koniecznością zaprojektowania dodatkowego kanału wentylacyjnego.


    Nie ma przeciwwskazań do zmiany materiałów elewacyjnych.


    Na wyminione wyżej zmiany wydamy pisemną zgodę na podstawie której może je wprowadzić lokalny projektant, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych.

    utworzony: 18-05-2020 (11:47:34)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)