Forum

  • Alberto

    • Posty: 1
    • Pierwszy post: 09-11-2019
  • Dzień dobry. Mam kilka pytań: 1. Czy jest możliwość zrobienia piwnicy pod tzw. częścią mieszkalną? Mam tu na myśli piwnicę pod powierzchnią domu z wyłączeniem garażu, salonu z kuchnią i może wiatrołapu. 2. Jeżeli tak to jaki byłby szacunkowy, procentowy wzrost kosztów w stosunku do zwykłych fundametów zaplanowanych w projekcie. 3. Jeżeli tak to chciałbym przenieść do piwnicy kotłownię i umieścić tam również rekuperator. Możliwe prawda? 4. Czy jest możliwość zwiększenia pokoi nr 8 i 9 do 15-17 m2 poprzez wydłużenie scian nośnych bydunku? W tych pokojach oraz pralni chciałbym wstawić pionowe podłużne okna zamisat tych standardowych prostokątnych okien. Chyba jakiś czas temu widziałem ten projekt z takimi własnie oknami pionowymi. 5. Czy jest możliwość dodatnia spiżarni w kuchni w miejscu gdzie w rzucie widać lodówkę i kuchenkę? Mam tu na myśli poszerzenie budynku o spiżarnię tym samym przesunięcie kuchni w lewo. W rezultacie poszerzony również zostanie salon. W przedsionku gdzie powstanie wnęka ze względu na wstawienie spiżarni można byłoby wtedy wstawić szafę pod wymiar. Moja działka ma 26m szerokości więc poszerzenie budynku byłoby wykonalne. 6. Jaki metraż miałby wtedy salon? Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam. k

    utworzony: 09-11-2019 (10:22:07) Sardynia IX
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)