Forum

  • Iwona

    • Posty: 2
    • Pierwszy post: 12-08-2019
  • Dzień dobry, w tym pięknym domu o wiejskim charakterze nie widzę spiżarni, to przeoczenie, czy celowy zabieg? Czy macie Państwo jakiś pomysł, gdzie ją zrobić?

    utworzony: 12-08-2019 (17:06:44) Kalina
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Dzień dobry,


    W projekcie Kalina nie ma spiżarni, ale istnieje możliwość jej zaprojektowania. Jeśli nie chce Pani ingerować w bryłę budynku, można zrezygnować ze ściany pomiędzy kuchnią i jadalnią, tworząc jedno pomieszczenie i zaprojektować spiżarnię w części kuchni. Drugi sposób wiąże się ze zmianami w zakresie strefy wejściowej - likwidując łazienkę nr 12 możemy przesunąć w to miejsce przedsionek i w jego miejsce zaprojektować spiżarnię. Takie rozwiązanie zastosowano w projekcie domu Dom Przy Gościńcu. Niezaleznie od tego, którą wersję zmian Pani wybierze, zmiany może wprowadzić lokalny projektant, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych. Z naszej strony wydamy pisemną zgodę na zmiany.

    utworzony: 13-08-2019 (12:07:59)
  • Iwona

    • Posty: 2
    • Pierwszy post: 12-08-2019
  • Dziękuję za porady, likwidacja łazienki dostępnej również dla gości ( tak mi się wydaje) to chyba niezbyt trafiony pomysł, a nawet absurdalny powiedziałabym :P , szukam sposobu zrobienia spiżarni kosztem powierzchni hallu - 26 metrów, obłęd ! No nie wiem sama, taki piękny dom i takie błędy podstawowe, szkoda, muszę coś wymyślić :) . Uparłam się na ten.

    utworzony: 13-08-2019 (20:02:03)
  • Studio Atrium

  • Witam ponownie,


    zaprojektowanie spiżarni kosztem części powierzchni holu jest dobrym pomysłem. Przygotowaliśmy rysunek koncepcyjny, uwzględniający taką zmianę. Proszę o kontakt na e-maila konsultant@studioatrium.pl, abyśmy mogli wysłać Pani materiały na ten temat.

    utworzony: 20-08-2019 (09:57:36)
  • Iwona

    niezarejestrowany
  • zgodnie z Państwa propozycją wysłałam prośbę na e-mail w środę i na tym się skończyło

    utworzony: 24-08-2019 (12:22:02)
  • Studio Atrium

  • Witam,


    odpowiedź wysłaliśmy na e-maila.

    utworzony: 26-08-2019 (12:05:33)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)