Forum

  • Zosia_Mała

    niezarejestrowany
  • Zawsze chciałam mieć drewnianą podłogę w kuchni. jakoś tak przytulniej i cieplej. No i naturalnie. Wszyscy odradzają, że niepraktyczna, że się brudzi, ze plamy zostają. Widziałam, że w niektórych domach jednak robią coś takiego. Nawet łazienki robi się w drzewie. Wiem, że to kwestia samego materiału. Jest przecież odpowiednie drewno. I zabezpieczyć tez można. Koszt to wiadomo, ale jak wygląda naprawdę kwestia użytkowania? Ma ktoś coś takiego?

    utworzony: 11-04-2018 (11:16:01)
    Odpowiedz
  • ReniaRenia

    • Posty: 3
    • Pierwszy post: 16-04-2018
  • Witam Zosiu! Sama marzę o takiej kuchni. Mam znajomych, którzy mają otwartą kuchnię, w niej płytki, a w salonie panele, no i to połączenie nie wygląda najlepiej, a i podobno ciężko jest dobrać i dobrze wykonać samo połączenie. Listwy nie są za ładne. Korek? Też chyba nie. Pięknie to wygląda, kiedy podłoga jest całością. Ot choćby jak na tym zdjęciu (choć tu chyba to są panele). No cudnie!

    Załącznik do wpisu
    utworzony: 16-04-2018 (13:34:38)
  • Radek

    niezarejestrowany
  • Zgadzam się z Renią. Ja już następnym razem, kiedy będę wymieniał podłogę na parterze, zrobię sobie wszędzie jednolitą podłogę. Połączenie płytek w kuchni z panelami w salonie u nas też się nie sprawdziło. Po pewnym czasie listwy zaczęły odchodzić, gonić... Cały czas coś przy tym trzeba robić, podklejać, cudować. Bez sensu.

    utworzony: 18-04-2018 (14:16:28)
  • Raffi

    niezarejestrowany
  • Wszystko panie Radku zależy od jakości wykonania takich połączeń. U mnie natomiast mam takie połączenia i nic nie goni, a służy już ładnych parę lat. Ale faktycznie, żeby tak było, trzeba to zrobić z głową i fachowo.

    utworzony: 25-05-2018 (14:35:10)
  • Wiola

    niezarejestrowany
  • A o fachowców w dzisiejszych czasach coraz trudniej ;)

    utworzony: 06-09-2018 (09:41:02)
  • Karolina

    niezarejestrowany
  • Ja w kuchni mam zwykłe panele, jak na razie nic się z nimi nie dzieje.

    utworzony: 22-05-2019 (09:11:15)
    Odpowiedz

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)