Forum

  • nowożeńcy

    niezarejestrowany
  • my również będziemy ruszać z budową na wiosne, może już ktoś jest po budowie???? pochwalcie się :)

    utworzony: 13-01-2013 (14:32:09) Michał
    Odpowiedz
  • Ecomarek

    niezarejestrowany
  • @nowożeńcy: gratuluję wyboru. To mój TOP na tę chwilę po długich poszukiwaniach. Muszę się jeszcze więcej dowiedzieć o tych rozwiązaniach jak np. dach - koszt w porównaniu z dachówką i inne. Jak możecie podzielcie się kontaktem i info gdzie powstanie wasze cudo.

    utworzony: 17-02-2013 (12:43:46)
  • nowożeńcy

    niezarejestrowany
  • @Ecomarek: my już mamy ławy wylane. Budowlańcy mieli od poniedziałku stawiać bloczki fundamentowe no ale zima zaskoczyła. Jeśli chodzi o dach to my kładziemy dachówkę. Typ tego dachu w projekcie jest bardzo trudnym dachem do położenia ponieważ trzeba naginać blachę bezpośrednio na dachu a tego nie każdy chce się podjąć. Budowa w zachodniopomorskim.

    utworzony: 10-03-2013 (23:11:26)
  • Ecomarek

    niezarejestrowany
  • @nowożeńcy: My jeszcze uzgadniamy zmiany w projekcie. Też zdecydowanie przerabiamy na dachówkę plus inne zmiany.
    Ponieważ nie znalazłem osób które budują taki domek, możecie podzielić się kontaktem do siebie i bieżącymi fotkami z budowy na email ecomarek@o2.pl Mam jeszcze kilka wątpliwości i dobrze byłoby popytać. Pzdr

    utworzony: 28-03-2013 (22:46:46)
  • Ecomarek

    niezarejestrowany
  • @nowożeńcy: My właśnie będziemy zlecać projekt do przeprojektowania w kilku szczegółach. Nie znalazłem osób które budują ten domek, dlatego prosiłbym o przesłanie kontaktu na e-mail ecomarek#o2.pl, bo warto konsultować się aby nie popełniać tych samych błedów. Jak tylko zrobicie postepy z budową proszę o przesłanie fotek, albo podanie adresu forum jeśli umieszczacie gdzieś swoje wpisy. Życzę powodzenia i szybkiej wiosny, aby prace mogły ruszyć jak najszybciej.

    utworzony: 07-04-2013 (13:02:47)
  • młodzi

    niezarejestrowany
  • hej. My również wybraliśmy ten projekt. Oczywiście przeróbki zrobione. Jesteśmy już na etapie robienia stropu. Pozdrawiam

    utworzony: 08-05-2013 (09:28:41)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)