Forum

  • Peresada75

    niezarejestrowany
  • Mam niewielką działkę i ograniczony budżet. Zdecydowałem się na projekt Felix III, bo pasuje jak ulał do działki i wygląda na tani w budowie. Chce jednak obniżyć koszty jak się da, dlatego zmieniam dach na blachodachówkę (w oryginale dachówka betonowa) i zastanawiam się nad likwidacją drzwi balkonowych z tyłu domu. Na razie projekt idzie do architekta, który będzie robił adaptację, muszę więc coś ustalić.

    utworzony: 11-04-2018 (10:20:41) Felix III
    Odpowiedz
  • LesioBiały

    niezarejestrowany
  • Blachodachówka okej. Tylko nie wiem ile przyoszczędzisz. Ale tych drzwi nie likwiduj, zawsze lepiej mieć jaśniej. ja wiem, ze takie drzwi to spory wydatek, ale wiele i tak nie zaoszczędzisz, a po co potem żałować. Poza tym w tym miejscu będziesz musiał zrobic mur - a to też wydatek.

    utworzony: 11-04-2018 (10:35:32)
  • SAlBat

    niezarejestrowany
  • Ile tam przyoszczędzi na takich drzwiach? Ja bym w ogóle nie ingerował za bardzo w projekt. Architekt zaprojektował na pewno z rozmysłem i z uwzględnieniem norm świetlnych (jeśli takie istnieją). Co innego jakies elementy wykończeniowe, to kwestia gustu i kasy. Tutaj można więcej kombinować.

    utworzony: 11-04-2018 (11:06:45)
  • Joaśka

    niezarejestrowany
  • Zgadzam się z przedmówcą, im jaśniej w salonie, tym lepiej, przestrzenniej! Nie likwiduj tych drzwi. A blachodachówka... tu mam odmienne zdanie. Wolę jak deszcz "cupka" po betonie :P

    utworzony: 12-04-2018 (12:18:01)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)