Forum

  • klimaq

    niezarejestrowany
  • Witam, przymierzam się do zakupu projektu ale nasunęło mi się jeszcze kilka pomysłów. Budynek na styk mieści mi się na działce o wymiarach 25,5mx18,0m a że chciałbym umieścić go bliżej drogi to potrzebuję trochę miejsca na przejazd na tył działki i tu moje pytania:
    1. chciałbym pozbyć się tego małego wc przy wiatrołapie i w tym miejscu o te 90cm czy 1m zwęzić budynek oczywiście kosztem kotłowni i garderoby.
    2. chciałbym też rozciągnąć garaż, wydłużyć go o około 1m od strony bramy garażowej, wtedy kotłownię przeniósł bym do garażu w miejsce w którym obecnie stoją rowery i kosiarka na wizualizacji, a także zyskał bym kawałek zadaszenia nad wejściem do budynku.
    Czy takie zmiany są możliwe?? Jeśli tak to wykonuje się je podczas adaptacji budynku czy jeszcze przed zakupem??

    utworzony: 11-03-2018 (22:03:25) Horizontal III
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.


    Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych przez Pana zmian. Na chwilę obecną nasza pracownia nie wykonuje takich modyfikacji ale wyrażamy pisemną zgodę na zmiany, na podstawie której może je wprowadzić architekt adaptujący.

    utworzony: 13-03-2018 (13:35:37)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)