Forum

  • Tom93

    niezarejestrowany
  • Witam jestem zainteresowany zakupem projektu kos 116,9 m2. Proszę o przesłanie kosztorysu i rysunków. i pytanie związane z drobnymi zmianami typu wielkość okien oraz przeniesienie łazienki nr 7 w miejsce kotłowni nr 11, następnie przeniesienie ściany działowej aby powiększyć łazienkę nr 7 i zrobić tam sypialnie a kotłownie przenieść w miejsce obecnej sypialni po zmniejszeniu. Ostatnią zmianą byłoby usuniecie łazienki nr 10 i zrobienie w tym miejscu schowka?

    utworzony: 30-10-2017 (22:57:08) Kos
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam,


    Zmiany są oczywiście możliwe, lecz my wydamy jedynie bezpłatną zgodą na ich wykonanie. Są to dość indywidualne rozwiązania(kotłownia w części sypialnej, brak dodatkowej łazienki, główna łazienka z wejściem tylko od przedsionka), można tak zrobić ale zastanawiamy się czemu te zmiany mają służyć? Jeśli chodzi w nich o zwiększenie powierzchni jednej z sypialń, to zyska Pan niewiele, kosztem funkcjonalności budynku.

    utworzony: 31-10-2017 (15:34:09)
  • Tom93

    niezarejestrowany
  • Chodzi o rozmieszczenie działki i warunki zabudowy działki mam strasznie długą a bardzo wąską działkę i niestety z jednej strony muszą być garaże a z drugiej strony np. skład na opał ponieważ nie posiadamy w miejscu zamieszkania paliw typu gaz, więc muszę to jakoś rozwiązać a przez całą długość domu z opałem raczej mało funkcjonalne jak dla mnie. Niestety takie tereny. Pytanie jeszcze o pokrycie dachowe ponieważ preferowałbym blacho dachówkę. Ostatnie z państwem kontakt w celu zakupu projektu?

    utworzony: 31-10-2017 (21:06:28)
  • Studio Atrium

  • Witam ponownie.


    Więźba została przygotowana pod pokrycie dachówką, ale nie ma przeciwwskazań do zmiany pokrycia na blachodachówkę. Tego typu zmiany nie wymagają zgody autora projektu. Proszę je tylko zgłosić projektantowi adaptującemu, który wprowadzi odpowiednią adnotację w projekcie.


    Projekt może Pan zamówić: telefonicznie pod numerem (33) 816 40 69, poprzez formularz zamówienia na stronie internetowej lub na maila: zamowienia@studioatrium.pl.

    utworzony: 02-11-2017 (16:48:02)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)