Forum

  • M&P

    niezarejestrowany
  • Zdecydowaliśmy się z mężem na budowę domu wg. tego projektu. Wprowadziliśmy kilka zmian:
    - zmiana lokalizacji kotłowni (przenieśliśmy ją obok, w miejsce pom. gosp.), komin zmienił miejsce i jest usytułowany obok łazienki, dzięki temu łazienka ma bezpośredni wlot wentylacyjny i mogliśmy zlikwidować komin z salonu;
    - w pomieszczeniu gosp. będzie pralnia i suszarnia, zyskamy przez to miejsce na szafkę w łazience, w miejsce umieszczonej tam wcześniej pralki;
    - komin z salonu zlikwidowaliśmy zupełnie, a kominek umieścimy przy powiększonym kominie kuchennym od strony salonu przedłużając odrobinę ściankę. Zawsze to mniejsze koszty - zamiast 3 kominów będą 2;
    - kolejna zmiana to stolarka: dodatkowe okno w garażu oraz w pomieszczeniu nad garażem; drzwi zewnętrzne w kotłowni;
    - zlikwidowaliśmy jedno okno w salonie oraz zostawiliśmy tylo po jednym oknie dachowym z każdej strony dachu.

    Projekt już zakupiony, startujemy z budową na wiosnę w Małopolsce.
    Jeśli ktoś ma zdjęcia z realizacji tego właśnie projektu, bardzo proszę o przesłanie na e-mail :)


    (mój email: monni2@wp.pl)

    utworzony: 02-12-2012 (19:14:08) Jupiter
    Odpowiedz
  • DM

    niezarejestrowany
  • @M&P:

    Twoj adres e-mail nie dziala próbowałem napisac bezpośrednio.

    Mam pytanie czy dysponujecie może rysunkami zmian które nanieśliście w swoim projekcie. My z zona zakupiliśmy i będziemy na wiosnę startować z budową Jupitera ale w wersji II, nie wiele sie te projekty różnią miedzy sobą i kilka zmian o których piszesz również planujemy zrobić.

    Najbardziej zainteresowała mnie kwestia zmiany kominka, rzeczywiście może to być ciekawe rozwiązanie.

    Gdzie w Małopolsce będziecie sie budować?

    utworzony: 04-12-2012 (23:08:28)
  • M&P

    niezarejestrowany
  • Adres jest poprawny: monni2@wp.pl, może źle wpisałeś.

    Jeśli chodzi o rysunki, to na dzień dzisiejszy mamy tylko nasze szkice na brudno, w najbliższym czasie wybieram się do naszego architekta, aby zastosował zmiany w projekcie - oczywiście za wydaną pisemną zgodą autora projektu, która wydawana jest bezpłatnie.
    Cieszę się, że nasz pomysł Wam się spodobał i mam nadzieję, że jeszcze ktoś kiedyś go wykorzysta.

    (mój email: monni2@wp.pl)

    utworzony: 05-12-2012 (00:43:42)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)