ŚWIĄTECZNA PROMOCJA TRWA! -> ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 800 zł schowaj »

Forum

  • Robert

    niezarejestrowany
  • a ja proszę o informację jakim sposobem jest ogrzewany ten domek. Bardzo mi sie podoba, chciałbym zastosować ogrzewanie tradycyjne-węglowe. Czy to jest możliwe ?? bardzo dziękuję za odpowiedź.

    utworzony: 01-11-2012 (14:38:33) Maja II
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Źródłem ciepła w projekcie MAJA II jest kocioł gazowy.

    Nie ma przeciwwskazań do zmiany sposobu ogrzewania z gazowego na paliwo stałe, przy czym pozostaje pytanie co do rodzaju zastosowanego pieca. Nie będzie problemu ze zmieszczeniem tradycyjnego pieca na paliwo stałe, natomiast powierzchnia kotłowni może okazać się niewystarczająca do zainstalowania kotła z podajnikiem. W tym drugim przypadku warto przedyskutować temat z producentami lub sprzedawcami takich kotłów, ponieważ w zależności od rodzaju i wielkości pieca producenci określają normy, dotyczące odległości jakie powinny być zachowane pomiędzy ścianami a kotłem. Na podanego przez Pana e-maila został wysłany rzut parteru, z którego można odczytać dokładne wymiary poszczególnych pomieszczeń i który może być przydatny przy poszukiwaniu odpowiedniego kotła.

    Zmiana sposobu ogrzewania wiąże się z koniecznością modyfikacji w zakresie wielkości przewodu spalinowego. Z naszej strony wydamy bezpłatnie pisemną zgodę na zmiany, na podstawie której zmiany może wprowadzić lokalny projektant, który będzie Panu adaptował projekt do warunków miejscowych i z nim proszę uzgodnić koszty wykonania zmian.

    utworzony: 02-11-2012 (15:00:47)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)