Forum

  • Studio Atrium

  • witam chciałabym kupić projekt siena z jednostanowiskowym garażem ale nie mam jeszcze działki. czy mogę zakupić projekt i później dopasować go do działki? czy muszę mieć juz działkę i sprecyzowane wymiary, rozplanowanie i usytuowanie domu w odpowiednim miejscu? na razie działka nie należy do mnie i dopiero za jakiś rok będzie przepisywana na mnie. czy nie stoi na przeszkodzie zakupienie projektu już teraz a póżniej bez dodatkowych opłat uwzględnić projekt do działki? kusi mnie naska cena projektu. kto wie może za ron będzie w starej cenie a tys zl więcej za prjekt do nie mało. chciałabym też mieć w tym domu ogrzewanie na eko groszek, czy te zmiany będą kosztowały czy poprostu na etapie realizacji projektu będzie uwzględnione ogrzewanie i przeróbka komina. rozumiem ze uwzglądniają państwo typ ogrzewanie c.o. oraz eko groszek do wyboru. tak wnioskuje z opisu projektu. pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz

    utworzony: 24-10-2012 (19:11:26) Siena
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam
    Projekt można zakupić już teraz. Wrysowanie w działkę należy wykonać za pośrednictwem jakiegoś lokalnego projektanta więc tak czy inaczej koszt projektu zagospodarowania będzie Pani musiała ponieść. Jeśli chodzi o wersję tego projektu z kotłownią na paliwo stałe (np. ekogrodzek) to są dwa wyjścia. Możemy my wykonać taką wersję projektu (standardowa posiada ogrzewanie gazowe) za dodatkową opłatą 200 zł lub wydać bezpłatną zgodę, na podstawie której ktoś uprawniony od Pani (na miejscu) uwzględni taką zmianę w projekcie.

    utworzony: 25-10-2012 (00:00:00)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)