ŚWIĄTECZNA PROMOCJA TRWA! -> ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 800 zł schowaj »

Forum

  • Qba

    niezarejestrowany
  • Witam mam kilka pytań Co oznacza u Państwa stan pod klucz? Zapewne ja i wielu potencjalnych inwestorów interesuje co będzie ostateczne zrobione by uniknąć niespodzianek? Powyższą kwestię rozwiąże bardziej szczegółowy z zakresem prac kosztorys inwestorski - Czy możecie Państwo taki opublikować lub udostępnić na moją prośbę? Czy istnieje możliwość budowy domu w technologii PRAEFA z prefabrykatów keramzytowych? Jaka była by orientacyjna cena pod klucz z zastosowaniem pozostałych parametrów. Jestem zainteresowany odbiciem lustrzanym tego obiektu.

    utworzony: 21-04-2017 (20:48:27) Drops II
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.
    Koszty podane na naszej stronie internetowej to koszty szacunkowe. Wartość kosztowa powstaje poprzez przemnożenie powierzchni budynku przez wskaźnikową cenę metra kwadratowego. Wyliczenia te nie biorą pod uwagę specyfiki konkretnego projektu, jak stopień skomplikowania bryły budynku, typ dachu, rodzaj zastosowanej stolarki okiennej czy materiałów wykończeniowych, a jedynie powierzchnię budynku. Podane ceny szacunkowe są cenami netto (bez VAT).
    Stan surowy to stan z pokryciem dachu i stolarką okienną i drzwiową zewnętrzną. Obejmuje koszty materiałów i robocizny.
    Stan pod klucz obejmuje stan z podłogami, ścianami pomalowanymi na biało, białym montażem. Obejmuje koszty materiałów i robocizny.
    System gospodarczy to wartość materiałów w stanie pod klucz.
    Projekt Drops II jest w fazie koncepcyjnej, co oznacza że nie mamy do niego gotowej dokumentacji technicznej. Taką dokumentację przygotujemy po otrzymaniu zamówienia na ten projekt.
    Istnieje możliwość budowy w systemie PRAEFA ale wymaga to zmian w projekcie, które wykonuje firma zajmująca się budową w tej technologii. Na temat kosztów budowy w systemie Praefa musiałby Pan porozmawiać z lokalną firmą budowlaną, budującą w tej technologii.

    utworzony: 22-04-2017 (11:56:30)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)