Forum

  • adametronics

    niezarejestrowany
  • Chciałbym się podzielić z Wami moimi refleksjami na temat tego projektu. Na początku chciałem mieć wejście do garażu z budynku a nie za każdym razem lecieć np w deszczu po zakupy od zewnątrz, wiec garaż dałem na dół do piwnicy to jedno, Druga sporawa to przypora hmm nie podoba mi się i po co w ogóle to coś jest to samo jeśli chodzi o murowanie ganku - murowany wygląda masywnie. Osobiście nie zasypywałem tarasu tylko dobudowałem tam małą kanciapkę. Jeśli chodzi o wykonanie projektu do błędy są w projekcie więźby nad garażem brakowało jętek - tak przynajmniej twierdzili cieśle jak również kierownik budowy. Co do wizualizacji na stronie atrium jeśli chodzi o pokoik na górze w tym miejscu łóżko nie ma prawa stać jak dostać się na balkon na kucaka pod skosem:)) faja wizualizacja a raczej myląca...Z kilku ścianek działowych czy granicznych jak zwał tak zwał także zrezygnowałem co widać na fotkach pozdrawiam P.S. Zapomniałem o jeszcze jednej bardzo ważnej sprawie - moim zdaniem błedem jest dawanie okna tarasowego 90cm to przecież taras ja dałem max ile mozna wycisąć z tego projektu czyli 190cm i jest ok.

    utworzony: 01-09-2012 (14:00:02) Perła
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Co do konstrukcji więźby w pomieszczeniu nad garażem to jętek tam nie brakuje - aby zwiększyć optycznie wielkość tego pomieszczenia zastosowano tam nie jętkową, a krokwiową konstrukcję więźby, aby nie ograniczać wysokości pokoju i maksymalnie wykorzystać dostępną tam przestrzeń.
    Jeśli chodzi o funkcjonalność projektu, to zdajemy sobie sprawę, że praktycznie każdy projekt typowy jest dostosowywany do jednostkowych wymagań inwestora, który w pozytywnym sensie odciska na nim swoje indywidualne piętno.
    Przedstawiane na stronie internetowej sposoby zagospodarowania wnętrz są pewną naszą propozycją na ułożenie sobie przestrzeni życiowej w środku, jednak oczywiście i tutaj inwestor ma pełną swobodę w modyfikacji takich ustawień według swoich gustów, niemniej jednak staramy się, aby nasze propozycje były możliwie uniwersalne. Linia przerywana na poddaszu oznacza wysokość w świetle 190cm i choć większość osób nie powinna mieć problemu z przejściem na taras, to nie mamy nic naprzeciw innej aranżacji tego pomieszczenia.

    utworzony: 03-09-2012 (11:26:26)
  • adametronics

    niezarejestrowany
  • @Studio Atrium: przyjmuje :) wytłumaczenie rzeczywiscie nie skojazy lem ze na Panstwa wizualizacji nie ma ocieplenia poddasza a jak jest to bardzo cienkie i w tedy łózko tam wejdzie. Co do wezby hmm nie jestem konstruktorem a o błędzie poinformowali mnie Ciesle i Kierownik budowy. nie mniej jednak poddasze nad garazem zmienilem tzn dalem kat 42 jak i dach główny:)) dzieki temu jest wyzej a Ciesle i tak dali jetki - twierdzili ze pod ciezka dachowka sie moze rozjechac.
    Podsumowujac: broń boze nie atakuje projektu. Na moim profiliu mozna obejzec wnetrze choc do konca nie skonczone - tylko dla znajomych
    Pozdrawiam i dzieki za projekcik:))

    utworzony: 03-09-2012 (22:22:12)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)