Forum

  • Katarzyna

    niezarejestrowany
  • Witam, Jestem zainteresowana tym projektem czy ktoś z Państwa jest w trakcie budowy? Proszę o przesłanie kilku zdjęć. Paczoskak@gmail.com. Może jest ktoś z województwa mazowieckiego, lubelskiego lub podlaskiego chętnie bym zobaczyła ten dom "na żywo "? Nie wiem czy w rzeczywistości nie wyjdzie za mały dla mojej rodziny. Pozdrawiam

    utworzony: 25-01-2017 (11:51:40) Pliszka III
    Odpowiedz
  • Piotr

    niezarejestrowany
  • ja dopiero w marcu ruszam z budową i tez liczyłem na wizje lokalną, ale brak kontaktu niestety

    utworzony: 31-01-2017 (17:23:19)
  • Grzegorz

    niezarejestrowany
  • Panie Piotrze, też zamierzam ruszać na wiosnę z budową, zmieniał Pan wymiary kotłowni? zdecydowałem się na ocieplanie gazem + kominek z płaszczem wodnym, zastanawiam się czy ogólnie w projekcie nie jest za mała kotłownia i czy cokolwiek coś w niej zmieniać, czytając na innych forach, doczytałem się że średnio ludzie mają 8m2 (wiadomo zależy od specyfikacji pieca)

    utworzony: 09-02-2017 (23:52:35)
  • Piotr

    niezarejestrowany
  • To moja juz trzecia w sumie budowa, mając nadzieję że ostatnia :-) i jedyny wniosek przy Pańskich danych to że kotłownia bedzie idealna do gazowego zasilania.
    Tym razem jednak my zmienilismy wszystko co mozliwe a głowne cechy to: brak kotłowni, brak kominów, pompa ciepła z funkcją chłodzenia latem i odwierty, rekuperacja, instalacja fotowoltaiczna do pełnego zaspokojenia potrzeb elektrycznych, ocieplenie x2, pomniejszenie okien, i wiele jeszcze innych drobnych

    utworzony: 12-02-2017 (09:39:29)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)