Forum

  • maras

    niezarejestrowany
  • Witam wszystkich budowniczych Jupitera. Bardzo interesuje mnie ten projekt ze względu na wysoką ściankę kolankową. Mam zamiar w przyszłym roku zacząć budowę i chciałbym spytać czy istniałaby możliwość wysłania zdjęć na maila, za co bym był bardzo wdzięczny. A gdyby udało się zobaczyć go na żywo, to już w ogóle by było super. Mieszkam w Polsce północnej i może ktoś w tym rejonie buduje ten dom? Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

    utworzony: 26-08-2012 (22:23:52) Jupiter
    Odpowiedz
  • martka

    niezarejestrowany
  • witam, my też jesteśmy na etapie kupowania tego projektu i wprowadzania zmian.... również w przyszłym roku chcemy ruszyć z budową... chętnie byśmy zobaczyli jakieś zdjęcia z realizacji. Pozdrawiam

    utworzony: 27-08-2012 (10:37:24)
  • piotr rak

    niezarejestrowany
  • Jestem zainteresowany budowa domu wg tego projektu, pewnie zkilkoma malymi zmianami na etapie wprowadzania zmian adaptacyjnych. Prosze jednak o kontakt z osobami ktore sa juz na etappie budowy.

    utworzony: 04-11-2012 (16:32:15)
  • Monika241011

    niezarejestrowany
  • Witam! Przymierzamy się do budowy domu według tego projektu na wiosonę. Bardzo zależy mi na zdjęciach z budowy, stanu surowego itd jeśli ktoś posiada proszę o kontakt na mail dzpablo@interia. Z góry dziękujemy!!!

    utworzony: 30-01-2013 (15:24:14)
  • AO

    niezarejestrowany
  • Witam, czy ktoś może mi wysłać na maila zdjęcia realizacji projektu Jupiter i ewentualne uwagi co do zmian w projekcje. Jestem zainteresowana zakupem tego projektu.

    utworzony: 09-02-2013 (16:55:31)
  • AO

    niezarejestrowany
  • Witam, czy ktoś może mi wysłać na maila zdjęcia realizacji projektu Jupiter i ewentualne uwagi co do zmian w projekcje. Jestem zainteresowana zakupem tego projektu. agnieszka_gieros@wp.pl

    utworzony: 10-02-2013 (16:56:00)
  • Agula

    niezarejestrowany
  • Witam! Kupiliśmy projekt tego domu. Czy ktoś mogłby przesła?? nam na emaila zdjęcia z realizacji tego projektu.


    (mój email: hoplik@poczta.onet.pl)

    utworzony: 13-02-2013 (23:50:02)
  • Tomek

    niezarejestrowany
  • witam, Jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Czy ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami domku, czy można go obejrzeć? Proszę przesyłać zdjęcia na mojego maila tomekk82@o2.pl Pozdrawiam i dziękuję Feli

    utworzony: 09-04-2013 (23:32:50)
  • ashik666

    niezarejestrowany
  • My także mocno zastanawiamy nad projektem Jupiter tylko wersja VII głównie ze wzgledu na ładniejszy naszym zdaniem front domu. Może jest ktoś budujący ten projekt ?

    utworzony: 20-04-2013 (13:23:54)
  • PO

    niezarejestrowany
  • Witam, czy ktoś może mi wysłać na maila zdjęcia realizacji projektu Jupiter i ewentualne uwagi co do zmian w projekcje. Jestem zainteresowany bardzo tym projektem pablo105@poczta.fm

    utworzony: 03-05-2013 (19:10:28)
  • astra

    niezarejestrowany
  • Czy ktoś mógłby przesłać mi fotki z realizacji któregoś Jupitera? Zastanawiamy się nad wersją podstawową oraz II. A może ktoś buduje dom w zachodniej albo północnej Polsce i chciałby pokazać swój domek? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna. Mój adres email: piaskowiak@wp.pl

    utworzony: 14-09-2013 (02:32:47)
  • reublikanin8

    niezarejestrowany
  • Witam, czy komuś udało się już wybudować któregoś Jupitera? Byłoby super zobaczyć jakieś fotki z realizacji, Może Studio Atrium ma dostęp do fotek z jakiejś realizacji?


    (mój email: mar_zem@o2.pl)

    utworzony: 28-04-2014 (22:59:54)
  • Tomek

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry, wspólnie z żoną bardzo mocno rozważamy budowę tego domu. Czy ktoś ze śląska jest na etapie jego budowy, żeby zobaczyć go w realu? Względnie czy mógłbym prosić o przesłanie na maila jakichś zdjęć, dzienników budowy? Bardzo dziękuję.


    (mój email: tkacz83@gmail.com)

    utworzony: 03-06-2017 (23:12:07)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)