Forum

  • Mateusz

    niezarejestrowany
  • Witam. Jestem zainteresowany powyższym projektem w odbiciu lustrzanym, jednak mam kilka pytań zwiazanych z drobnymi modyfikacjami pod moje potrzeby. Czy istnieje mozliwosc doprojektowania wiaty garażowej (przedłuyżenie dachu po prawej stronie), zlikwidowanie w projekcie spiżarki w kuchni, oraz czy byłaby mozliwośc wykonania w kotłowni skłądanego włazu ze schodami na poddasze. Nie chodzi mi o typowe poddasze uzytkowe tylko o możliwośc wykorzystania przestrzeni poddasza jako strych. Czy załozona w projekcie technologia wykonania stropu daje taką mozliwość. Czy jest mozliwośc wstawienia w kuchni szerszego okna panoramicznego. Ostatnie moje pytanie to czy jest mozliwośc zmiany ogrzewania (z gazowego na inne), oraz rozrzerzenia ogrzewania podłogowego na pozostałe pomieszczemia juz na etapie adaptacji projektu.

    utworzony: 10-12-2016 (16:28:57) Aurora Midi
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.
    Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych przez Pana zmian. Na tego typu modyfikacje wyrażamy bezpłatnie pisemną zgodę na podstawie której zmiany może wykonać lokalny architekt, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych i z nim proszę ustalić szczegóły i koszty wykonania zmian.

    utworzony: 12-12-2016 (12:14:49)
  • Mateusz

    niezarejestrowany
  • Witam. Mam jeszce jedno pytanie. Czy przy zakupie projektu potrzebują Państwo do wglądu jakiś dokumentów (skanów) dotyczących działki budowlanej?

    utworzony: 02-01-2017 (19:00:26)
  • Studio Atrium

  • Jeśli architekt, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych sprawdził czy projekt pasuje na działkę, to nie ma potrzeby wysyłania do nas żadnych dokumentów. Jeśli nie to proszę podesłać skan warunków zabudowy i mapy działki, ale ostatecznie i tak musi się z tymi dokumentami zapoznać architekt adaptujący.

    utworzony: 03-01-2017 (12:52:41)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)