WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Elżbieta Kulawik

    niezarejestrowany
  • Dzień dobry ,jestem zainteresowana zakupem Państwa projektu domu Winston XII z przeróbkami -1.kąt nachylenia dachu -38-40
    2.lepsze doświetlenie strychu-na strychu dodatkowe 4 okna ścienne-mogą być trójkątne odpowiednio do kształu dachu
    3.technologia murowana Poroterm 25+ 15 styropian-wymiary budynku na szerokość nie mogą się zwiększyć(wąska działka)
    Planowane w budynku ogrzewanie gazowe,pokrycie dach dachówka ceramiczna
    Ogólnie projekt domu Winston XII jest wg.mnie rewelacyjny,chętnie obejrzałabym jego wizualizację lub realizacje -jesli macie państwo zdjęcia to proszę o przesłanie wraz z wyceną proponowanych zmian,czyli całkowity koszt projektu.

    utworzony: 03-12-2016 (12:16:10) Winston XII
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam, na tego typu zmiany wydamy bezpłatną zgodę. To praca dla lokalnego projektanta lub kierownika budowy. Ściana jest 30+15, można zrobić 25+15, ogrzewanie jest gazowe, a dachówka ceramiczna. Niestety nie mamy zdjęć z realizacji tego budynku. Jest to dość świeży temat.

    utworzony: 03-12-2016 (13:37:45)
  • Maciej

    niezarejestrowany
  • buduje ten dom i trochę go zmieniłem dach 30 stopni, otwarty salon aż do więźby, antresola na piętrze inna kotłownia i duża łazienka a także druga łazienka tylko dla sypialni. zapraszam na priv jeśli są pytania. maciekstawiarski@gmail.com

    utworzony: 19-12-2016 (01:04:13)
  • Maciej

    niezarejestrowany
  • buduje ten dom 06.12.2016 20:13: Właśnie buduje ten dom jestem na etapie zamknięcia okien i dachu do świąt powinno się udać. Zmieniłem układ pokoi, zwiększyłem łazienkę, odkryłem sufit nad salonem i zrobiłem antresolę. Obniżyłem tęż spad dachu do 30 stopni i wyszedł mega. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę na priv. Buduje w okolicy Wrocławia.

    utworzony: 19-12-2016 (01:25:14)
  • ania

    niezarejestrowany
  • Witam, czy można poprosić o foto antresoli.Dziękuję.

    utworzony: 28-01-2017 (21:34:40)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)