Forum

  • martka

    niezarejestrowany
  • czy ktoś z Państwa jest zainteresowany tym projektem... nam bardzo się podoba..przeraża mnie jednak ta powierzchnia całkowita....

    utworzony: 07-08-2012 (23:31:28) Jupiter II
    Odpowiedz
  • czuwoj

    niezarejestrowany
  • jestem nim zainteresowany i również mnie trochę niepokoi ta powierzchnia w kontekscie zmieszczenia sie w sensownych kosztach budowy. Tylko jak patrzę na poszczególne pomieszczenia to z wyjątkiem wielkiej sypialni na górze wszystko mi odpowiada. Może jeszcze bym przeniósł wc na dole w miejsce spiżarki a spiżarkę pod schody - i wtedy przesunął wyjście z wiatrołapa tak aby nie wchodzić bezpośrednio na schody.

    utworzony: 09-08-2012 (08:34:11)
  • DM78

    niezarejestrowany
  • @czuwoj: My tez zastanawiamy sie nad tym projektem bo raczej spełnia wszystkie nasze potrzeby. Zastanawiamy sie na lokalizacją naszej głownej sypialni nad garażem. Co do powierzchni całkowitej to wydaje mi sie ze jest to powiazanie z bardzo duzym tarasem ktorego nie koniecznie musisz tak zostawić.

    utworzony: 09-08-2012 (21:24:27)
  • czuwoj

    niezarejestrowany
  • @DM78: Faktycznie można by zrobić nad garażem dużą sypialnię a z dużego pokoju zrobić dwa mniejsze lub pozostawić taki duży pokój dla aktywnego młodzieńca. tylko wówczas może pokombinować z poziomami aby uzyskać trochę więcej wysokości w pomieszczeniu nad garażem.
    Inny temat, ciekawe czy projektant mógłby dorobić projekt instalacji rekuperatora - przebieg kanałów, lokalizację kratek na i wywiewnych tak aby nie stało to w sprzeczności np z kominkiem czy okapem w kuchni.

    utworzony: 09-08-2012 (22:24:53)
  • Studio Atrium

  • Cieszymy się, że projekt JUPITER II cieszy się Państwa zainteresowaniem.

    Co do zmian to nie ma przeciwwskazań do podniesienia ściany kolankowej w pokoju nad garażem, aby uzyskać większą przestrzeń na poddaszu. Zmiany w zakresie ścian działowych oraz funkcji pomieszczeń również są możliwe.

    W najbliższym czasie będzie można zamówić projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła do projektów z naszej oferty.

    utworzony: 10-08-2012 (17:20:39)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)