Forum

  • Budujacy

    niezarejestrowany
  • Bujuje ten projekt i ma klika bledow ktore zostały wyłapane przez ekipe i kierownika za mało stali w fundamentach!!!
    Może nie błąd ale ja przeniosłem drzwi od kotłowni do przedsionka tak aby mi sie nie dymiło na dom (zrobiłem ogrzewanie na węgiel)

    utworzony: 24-07-2012 (18:38:11) Słodka Zosia Bis
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Jeśli znalazł Pan w projekcie elementy, czy rozwiązania, Pana zdaniem nieprawidłowe lub ma Pan dla nas sugestie jak rozwiązać coś lepiej to prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy - zawsze staramy się aby nasze projekty były jak najdoskonalsze i chętnie zapoznamy się z Pana zdaniem.
    Jeśli chodzi o stal w fundamentach - w projekcie tym, zgodnie z opisem na rysunku fundamentów zbrojenie zaprojektowano wyłącznie w ławie fundamentowej łączącej komin ze ścianą zewnętrzną, gdyż nie ma na niej elementu usztywniającego i rozkładającego obciążenia w postaci ściany fundamentowej. Cała reszta ław, usztywniona od góry betonowymi ścianami fundamentowymi o grubości 30cm i wysokości 110cm w wielu lokalizacjach na terenie Polski nie będzie wymagała zbrojenia i mając to na uwadze projekt domyślnie takiego zbrojenia nie zawiera, aby nie narażać tu inwestora na niepotrzebne koszty.
    Zdajemy sobie sprawę, że warunki posadowienia w konkretnej lokalizacji mogą różnić się na niekorzyść od tych, które założyliśmy, dlatego na rysunku fundamentów zamieściliśmy uwagę, że zarówno o ewentualnych zmianach w zbrojeniu części, bądź całości fundamentów jak i o możliwych zmianach wymiarów fundamentów decyduje projektant adaptujący budynek do warunków lokalnych, jeśli uzna, że w tym, konkretnym miejscu realizacji inwestycji takie zmiany są konieczne.
    Pański pomysł z przeniesieniem drzwi do przedsionka w przypadku zmiany kotłowni z gazowej na węglową jest bardzo dobry - trzeba wówczas odpowiednio przearanżować przedsionek i hall, aby zmieściły się tam niezbędne szafy.

    utworzony: 25-07-2012 (11:12:27)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)