Forum

  • Grzegorz

    niezarejestrowany
  • W porównaniu do projektu domu Arizona, w tym projekcie jest szersza powierzchnia użytkowa na poddaszu z czego to wynika gdy dach ma mniejszy kąt? Można prosić o przesłanie jakiegoś przekroju bo na stronie nie załączono.
    Ktoś budował ten dom z okolic Częstochowy lub Bielska-Białej?

    utworzony: 06-08-2016 (17:32:05) Bursztyn III
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Na maila wysłałem rysunki do obydwu projektów. W Arizonie poddasze nie jest w całości zagospodarowane, a w Bursztynie III jest, a druga sprawa to w Arizonie praktycznie nie ma ścianki kolankowej, więźba leży na murłacie, a w projekcie Bursztyn III ścianka kolankowa ma ok. 70cm, stąd różnice w powierzchni na poddaszu na korzyść Bursztyna III.

    utworzony: 08-08-2016 (09:02:41)
  • Grzegorz

    niezarejestrowany
  • Cały czas myślę o Bursztynie III. Po wysłaniu zapytania o koszt realizacji do jednej z firm dostałem kwotę 470 tyś. w stanie deweloperski co mnie trochę przeraziło.
    Czy mają Państwo kosztorys do tego projektu i czy istnieje możliwość przesłania go na mój e-mail.
    Jeśli koszty faktycznie są tak duże to chyba muszę zweryfikować potrzeby i poszukać tańszego w realizacji projektu.

    utworzony: 19-01-2017 (22:40:40)
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Proszę spróbować wyceny w kilku firmach, akurat do tego projektu nie posiadamy kosztorysu, ale myślę, że minimum 2700/mkw powierzchni użytkowej trzeba przyjąć za taki stan deweloperski-chociaż często pod tym hasłem kryje się zupełnie coś innego niż u firmy konkurencyjnej. Można u nas zamówić kosztorys do tego domu.

    utworzony: 20-01-2017 (15:17:52)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)