Forum

  • Piotr Rokita

    niezarejestrowany
  • Czy jest możliwość przygotowania projektu KOS II w wersji energooszczędnej z dopłatą NFOŚ. Jaki byłby koszt takiego projektu. Drugie pytanie. Z komentarzy wynika, że przygotowaliście Państwo projekt tego domu przy zamianie pomieszczeń 3 + 4 + 5 + taras na 6+7+8+9. Czy jest szansa przesłania wizualizacji tego projektu przy tych zmianach na e-mail oraz kosztów projektu. Aha i jeszcze kąt nachylenia dachu. Muszę mieć co najmniej 30%. Jaki jest koszt zmiany ?

    utworzony: 03-07-2016 (17:46:14) Kos II
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam. Istnieje możliwość przygotowania projektu KOS II w wersji energooszczędnej, naszą ofertę wraz z omówieniem pozostałych zmian prześlemy Panu na maila.

    utworzony: 05-07-2016 (12:30:52)
  • Joanna

    niezarejestrowany
  • Witam ja również jestem zainteresowana taką wizualizacją. Interesuje mnie projekt KOS II - odbicie lustrzane z zamianą miejsc pomieszczeń 9, 8,7,6 na 1, 3 z 4, 5. Z taką samą zamianą z odbiciem lustrzanym byłabym zainteresowana projektem KOS IV SZ. Bardzo proszę podesłać na maila wizualizację oraz wycenę kosztu surowego zamkniętego obu projektów. Dziękuję.

    utworzony: 11-10-2016 (22:31:07)
  • Studio Atrium

  • Istnieje możliwość możliwość przygotowania takiego projektu ale prace projektowe rozpoczynamy po wpłynięciu zamówienia na taki projekt. Szczegółowe informacje wysłaliśmy na e-maila.

    utworzony: 12-10-2016 (14:15:34)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)