Forum

  • Wojtek

    niezarejestrowany
  • Witam serdecznie. Proszę o podanie wysokości strychu. Mam na myśli odległość od podłogi do kalenicy. Wiem, że jest Ricardo IV ale to już droższy dom a mnie zastanawia czy nie dało by się, lekko wzmacniajac kleszcze wygospodarować na strychu choćby malutkiego pokoiku, nawet te 6m2. Takie rozwiązanie zdaje się przysporzyło by sporo więcej klientów. Modelowa rodzina to 2+2. W przypadku kiedy jedno dziecko jest starsze bardzo chętnie urządzi się na takim strychu. W przypadku mniejszej rodziny taki pokój to też rewelacja dla pomieszczenia gości. Proszę więc o podanie informacji o wysokości i czy może maja Państwo zamiar stworzyć projekt według powyższych wskazówek. A korzystając z okazji ... przepiękny projekt.

    utworzony: 29-06-2016 (14:10:37) Ricardo
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.
    Cieszymy się że projekt się Panu podoba. Niestety konstrukcja dachu i wysokość strychu w Ricardo nie pozwalają na zaprojektowanie tam nawet małego pokoju. W najwyższym punkcie jest 1,71m ale strych jest poprzecinany jętkami więc w rzeczywistości jest tam znacznie niżej.
    Proszę o obejrzenie projektu Ricardo X który jest wersją Ricardo z niewielkim strychem. Konstrukcja dachu i wysokość pomieszczenia są w tym projekcie wystarczające, aby wykonać tam pokój dla starszego dziecka.

    utworzony: 29-06-2016 (15:02:33)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)