Forum

  • septimus

    niezarejestrowany
  • Wybudowałem na zboczu jednej z beskidzkich gór. Część piwnic jest ponad gruntem. Zrezygnowaliśmy z sypialni na poddaszu, dzieląc kubaturę salonu antresolą. Dzięki temu w salonie mogliśmy zamontować drzwi tarasowe o wysokości ponad 5 metrów z których można przejść na 20 m2 taras, z którego mamy piękny widok na inną górę. Pod tarasem jest miejsce parkingowe i szerokie drzwi do kotłowni. Bałem się zmian w projekcie, bo działka jest pochyła, ale wyszło wspaniale. Dzięki za piękny projekt i inspirację.

    utworzony: 07-02-2016 (23:07:49) Ondraszek II
    Odpowiedz
  • ciekawa

    niezarejestrowany
  • Witam, jakie są koszty wybudowania tego domu? Czy dysponuje Pan przesłać zdjęcia?

    utworzony: 11-02-2016 (19:54:41)
  • septimus

    niezarejestrowany
  • Koszt pod klucz zamknę na poziomie ok. 600 000 z VAT. Ale z uwagi na usytuowanie domu nie oszczędzałem na konstrukcji fundamentów i piwnic (pełne zbrojenia - dużo stali) i izolacjach oraz drenażu. Dodatkowo, żeby wyeksponować piękną konstrukcję dachu położyliśmy karpiówkę, co nie jest najtańszym rozwiązaniem. W porównaniu z projektem dodatkowym kosztem był taras (zbrojenia, filary, izolacje) oraz duże okno tarasowe. Proszę podać email to prześlę kilka zdjęć.

    utworzony: 13-02-2016 (09:20:10)
  • Dawid

    niezarejestrowany
  • Dzięki za komentarz. Też kupiłem ten projekt i mam już pozwolenie na budowę, również w górach. Czy można się z Panem skontaktować żeby podyskutować o budowie?

    utworzony: 13-02-2016 (23:14:17)
  • Dawid

    niezarejestrowany
  • też chętnie zobaczę zdjęcia dskrajewski@gmail.com. Jeśli można z Panem jakoś skontaktować się telefonicznie w sprawie budowy to byłbym wdzięczny.

    (mój email: dskrajewski@gmail.com)

    utworzony: 15-02-2016 (12:40:00)
  • Slawo21

    niezarejestrowany
  • Witam czy jest szansa na jakieś zdjęcia tego domu z antresolą? pozdrawiam serdecznie

    utworzony: 02-12-2020 (22:09:30)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)