ŚWIĄTECZNA PROMOCJA TRWA! -> ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 800 zł schowaj »

Forum

  • Arek Marczewski

    niezarejestrowany
  • Ciekawy projekt tylko nie za bardzo wiem czy architekt ktory to projektowal chcialby sam w nim mieszkac. Dlaczego jest tylko jedna lazienka na gorze i czy naprawde jest potrzebna w domu tak wielka piwnica?

    Mala kuchnia i mala przestrzen na ogladanie telewizji it tzw living room.

    Pytanie do architekta.
    Co mozna w ramach umowy zmienic w takim projekcie.
    Tzn zmienic projekt na miare moich potrzeb i czy musi miec tak wielka piwnice?
    Czy mozna zamienic garaz na biuro lub sale kinowa?

    Pozdr

    AM

    (mój email: a.marczewski@email.com)

    utworzony: 02-10-2015 (04:01:01) Willa Panorama
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Projekt Willa Panorama był projektowany na zlecenie konkretnego inwestora więc ilość i układ pomieszczeń zostały dostosowane do jego wymagań. Oczywiście nie ma przeciwwskazań aby wprowadzić w nim zmiany dostosowujące go do Pana potrzeb. Drugą łazienkę można zaprojektować np. zamiast garderoby w pomieszczeniu nr 5. Wielkość piwnicy również można zmniejszyć. W naszej ofercie jest dostępna wersja z mniejszą piwnicą - Willa Panorama II. Jeśli chodzi o powierzchnię kuchni to proszę mieć na uwadze że jest ona otwarta na jadalnię i ma bezpośredni dostęp do spiżarni. Do dyspozycji domowników są meble kuchenne zaprojektowane na trzech ścianach plus wyspa więc kuchnia jest naszym zdaniem funkcjonalna. Nie ma przeciwwskazań do przeznaczenia garażu na salę kinowa lub biuro. Wszelkie zmiany należy uzgodnić z naszą pracownią. Zgoda na zmiany jest wydawana bezpłatnie przy zakupie projektu.

    utworzony: 05-10-2015 (17:26:57)
  • AM

    niezarejestrowany
  • Witam

    Dziekuje bardzo za odpowiedz.
    Nie zauwazylem tego wpisu ;-( .
    Kuchnia i jadalnie jest OK.
    Moze najlepiej byloby dla mnie abym po prostu naniusl na waszych planach moje zmiany i zobaczymy co da sie z tym zrobic.

    Przeznaczenie tego domu nie jest jako staly domo tylko rekreacyjny na wsi.
    Usytuowany bedzie na dzialce 4ha - siedliskowa z wszystkimi pozwoleniami.

    Stoi na wyzszej czesci z widokiem na moje stawy i kawalek lasku ponizej a wiec bardzo ladny widok z domu.
    Zasadzilem juz ponad tysiac drzew na granicy dzialki aby dom nie byl widoczny z drogi.

    NIe potrzebuje tak duzej piwnicy ale podoba mi sie basement jako dodatowe wyjscie na taras (ktorego nie ma na wszym projekcie ) z widokiem na las i oczka wodne.

    Dom chce wydudowac jak najbardziej enedgo oszczedny, doxelowo samowystarczalny. Zobaczymy co przyniosa nowe technologie.

    Serdeczne pozdrowiania

    AM

    utworzony: 18-10-2015 (17:28:42)
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Chętnie zobaczymy Pana propozycje zmian.

    utworzony: 19-10-2015 (15:36:16)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)