Forum

  • Katarzyna Kołodziejczyk

    niezarejestrowany
  • Witam Projekt bardzo mi się podoba szukałam projektu gdzie taras będzie przedłużeniem salonu z bocznym tarasem z jadalni i sypialni tworzy się przytulny azyl. Mam pytanie do architekta : Projekt bez garażu czy jest możliwy ? kosztem powierzchni garażu zwiększenia powierzchni 3 sypialni i łazienki głównej. Dach dwuspadowy ?( czy wtedy koszt dachu jest tańszy ) W jakim stopniu boczne "tarasy " będą zabierały światło? Pozdrawiam. Kasia.

    utworzony: 29-07-2014 (20:30:22) Sardynia
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witamy, Cieszymy się, że projekt się Pani podoba. Nie ma przeciwwskazań do likwidacji garażu i wówczas można poprzez zmiany w zakresie ścian działowych oraz funkcji pomieszczeń powiększyć powierzchnię łazienki i sypialni. Istnieje również możliwość przeprojektowania dachu na dwuspadowy, ale przy tek konstrukcji dachu nie wpłynie to na obniżenie kosztów budowy. Boczne tarasy na pewno w pewnym stopniu ograniczają ilość światła docierającego do pomieszczeń ale duża ilość przeszklenia gwarantuje właściwe ich doświetlenie naturalnym światłem. Jeśli myśli Pani o domu z dachem dwuspadowym zapraszamy do obejrzenia projektów Pelikan IV, Pelikan VI, Pelikan XII, które mają podobny do Sardynii układ pomieszczeń i są bez garażu. Pozdrawiamy. Studio Atrium.

    utworzony: 30-07-2014 (14:10:11)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)