Forum

  • ANETA MROZEK

    niezarejestrowany
  • a ja wybudpwałam ten domek w 6 miesięcy ,mieszkam już od pażdziernika, jest super

    utworzony: 19-06-2014 (23:02:19) Neo II
    Odpowiedz
  • Dorota67

    niezarejestrowany
  • Witam,chce zapytać co to znaczy wg Państwa Koszt budowy-pod klucz ? Dziękuje za odpowiedź.Dorota

    utworzony: 15-03-2016 (22:55:57)
  • Aneta Krogulec

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłabym prosić o kilka fotek domu jak wygada to rzeczywistości? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam. Aneta

    utworzony: 17-03-2016 (23:07:03)
  • bendx

    niezarejestrowany
  • witam! Proszę mi powiedzieć z jakich materiałów wykonuje się strop lekki, Dziekuję!

    utworzony: 08-05-2016 (02:13:57)
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Do elementów więźby przykręca się płytę MDF od góry, pod nią mocuje się stelaż(tak jak w suficie podwieszanym), pomiędzy stelażem układa się ocieplenie i od dołu przykręcamy płytę gipsowo-kartonową.

    utworzony: 09-05-2016 (11:38:55)
  • Krzysiek

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mógł bym prosić o informacje z jakiego materiału ściany sa zbudowane i jaki fundament? Bardzo proszę o info jaki był całkowity koszt budowy i jaka metoda. Zlecona lub gospodarcza. Proszę o emaila na krzysiekaugustynek@interia.eu

    utworzony: 17-05-2016 (15:59:53)
  • Andrzej

    niezarejestrowany
  • Witam
    Buduję ten domek jestem na etapie wykończenia, ja budowałem z solbet 500 mnie dużo wyniosły roboty ziemne prace sprzętu ja planuję sie zamknąć w 300 tyś z kuchnią pod wymiar samemu robiłem tylko elektrykę ale na budowie byłem jestem cały czas domrk jest fajny ja mam wiązary zamiast więżby nie oszczędzałem na oknach drzwiach ogrzewanie podłogowe na całości kominek z rozprowadzeniem ciepła dach czarny roben monza tobago plus ładnie się prezentuje ja kominek przestawiłem na ścianę z TV optycznie salon jadalnia i kuchnia ładna przestrzeń zamiast 3 dałem 2 kominytarasu nie mam zadaszonego krawędz dachu prosta bez słupów (koszta) na podłogę dałem 20 cm styro z racji ogrzewania gdzie nie muszę nie oszczędzam ale 300 tyś bez działki i dokumentacji to bezpieczna kwota a jeżeli zostanie to tylko się cieszyć
    Pozdrawiam

    utworzony: 03-06-2016 (23:04:28)
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Można wiedzieć czy wiązary ma Pan prefabrykowane od Mitka?

    utworzony: 04-06-2016 (09:24:27)
  • Krzysztof

    niezarejestrowany
  • Witam . Czy mógłbym dostać kilka zdjęć pomieszczeń w środku jak wygląda to w rzeczywistości.z góry bardzo dziękuje

    utworzony: 16-07-2016 (15:07:01)
  • Domi

    niezarejestrowany
  • Witam.
    Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia gotowego domu na maila oraz ostateczny koszt budowy pod klucz?
    Dziękuję :-)

    (mój email: dgmurkowska@tlen.pl)

    utworzony: 11-12-2016 (12:51:38)
  • Romek Andal

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia gotowego domu na maila oraz ostateczny koszt budowy pod klucz? Dziękuję :-)

    utworzony: 16-12-2016 (00:11:02)
  • Dul

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłabym zoabaczyc jak wygląda dom w realu ? Bardzo bym była wdzięczna. Pozdrawiam Dul Sylwia

    utworzony: 04-01-2017 (23:44:09)
  • Joanna

    niezarejestrowany
  • Zmieniliśmy projekt wydłużając bryłę budynku do 15m, aby zyskać 4 sypialnię (przy trójce dzieci :), zlikwidowaliśmy wszystkie kominy (pompa ciepła+rekuperacja). Mury stoją, właśnie odpisałam umowę na wykonanie dachu i dopiero przy tej okazji zatrzymałam się nad strychem? Miałam wyobrażenie, że da się z niego korzystać w celach gospodarczych, ale chyba jest tam zbyt mało miejsca. Mógłby Pan powiedzieć jak to wygląda? Pozdrawiam

    utworzony: 23-03-2017 (18:20:40)
  • Damian

    niezarejestrowany
  • Witam. Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia gotowego domu na maila oraz ostateczny koszt budowy pod klucz? Dziękuję :-)

    utworzony: 12-12-2017 (20:52:32)
  • Monija

    niezarejestrowany
  • Witam... są Państwo zadowoleni? Zastanawiam sie z mężem nad tym projektem i nie możemy sie zdecydować. O czy zmieścili się Państwo w tej cenie budowy co jest podana? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    utworzony: 27-01-2018 (14:03:18)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)