Oferta dla deweloperów

Oferta dla deweloperów

Postaw na doświadczenie

Buduj z nami swoje osiedla i domy wielorodzinne

Do dyspozycji ponad 1100 projektów gotowych i domów wielorodzinnych

Studio Atrium to nie tylko doświadczenie i atrakcyjne projekty - to przede wszystkim partner, który rozumie potrzeby inwestorów.
Działamy szybko, sprawnie i elastycznie, starając się uwzględnić indywidualne potrzeby Klienta.

Katalogi
  • Zamów bezpłatne katalogi
  • Porozmawiaj z naszym konsultantem
  • tel. 33 810 66 54, tel. kom. 602 303 160
23

lata na rynku

1100

projektów

Szczególnie cenimy firmę Studio Atrium za profesjonalne, niezwykle dokładne oraz przejrzyste przygotowanie każdej swojej dokumentacji technicznej.

Seweryn Jajuga DOBRY DOM

Do projektów oferujemy

Rabaty
Rabaty!
Atrakcyjne rabaty dla partnerów

Oferujemy bezpłatne doradztwo na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych Partnerów. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla deweloperów składających duże zamówienia. Wszelkie propozycje rozpatrujemy indywidualnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 33 810 66 54, 602 303 160. Adres poczty elektronicznej konsultant@studioatrium.pl

Elastyczność
Elastyczność
Projekty indywidualne i zmiany w projektach

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Oferujemy kilkudziesięcioletnie doświadczenie projektowe i wydawnicze. W przypadku dużych przedsięwzięć jesteśmy elastyczni i możemy przygotować indywidualne rozwiązania dla naszych Klientów. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 33 810 66 54, 602 303 160. Adres poczty elektronicznej: konsultant@studioatrium.pl

Wizualizacje
Wizualizacje
Wizualizacje osiedli

Oferujemy atrakcyjne, w pełni profesjonalne wizualizacje osiedli wykonane w wysokiej rozdzielczości. Materiały graficzne z powodzeniem można wykorzystać zarówno w druku reklamowym jak i na swoich stronach internetowych. Prace nad wizualizacjami przeprowadzane są w porozumieniu z Klientem i uwzględniają jego uwagi, wymagania i korekty.

Wnętrza
Wnętrza
Wizualizacje wnętrz

W każdym przypadku pakiet graficzny może zostać poszerzony o fotorealistyczne wizualizacje wnętrz zaaranżowane w całości przez naszych grafików lub w porozumieniu z Klientem. Wizualizacje są wykonane profesjonalnie w dużej rozdzielczości i nadają się do wszelkich materiałów marketingowych, od druku do internetowych newsów.

Baner
Baner
Baner reklamowy

Oferujemy wykonanie profesjonalnego projektu graficznego baneru reklamowego z wizualizacją inwestycji, tekstami reklamowymi i identyfikacją graficzną firmy. Projekt będzie można wykorzystać do reklamy zewnętrznej jak i prasowej.

facebook
infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)