WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Joanna

    niezarejestrowany
  • Witam. Jestem bardzo zainteresowana tym projektem i chciała bym zapytać czy jest możliwość częściowego podpiwniczenia tego domu? Jeśli tak to proszę o wycenę. Pozdrawiam i dziękuję.

    utworzony: 07-02-2014 (16:49:46) Samba III
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Istnieje możliwość zaprojektowania piwnicy pod częścią budynku. Wycena dotycząca wprowadzenia takiej zmiany została wysłana na podanego e-maila.

    utworzony: 10-02-2014 (13:06:52)
  • Aga

    niezarejestrowany
  • Witam, wreszcie znalazłam wymarzony projekt domu. Czy jest możliwość dołączenia garażu przy kotłowni i zarazem go podpiwniczenia? Na poddaszu myślę o usunięciu jednego pokoju i zrobienie garderoby i osobnej łazienki do której będą mieli tylko mieszkańcy głównej sypialni. Nie mogę jednak sensownie tego wykombinować. Czy jest możliwość zmienienia projektu w ten sposób?

    utworzony: 05-05-2014 (23:52:29)
  • Studio Atrium

  • Istnieje możliwość wykonania opisanych przez Panią zmian. Więcej informacji na temat możliwości i kosztów wykonania zmian wysłano na podanego e-maila.

    utworzony: 06-05-2014 (14:08:07)
  • Dominik

    niezarejestrowany
  • Witam, chciałbym się dowiedzieć czy była by możliwość podpiwniczenia (częściowego lub całości) tego domku, i przeniesienia do piwnicy kotłowni, a w zamian powiększyć pokój i łazienkę na parterze? Natomiast na poddaszu wygospodarować trzy większe pokoje, zamiast czterech(ewentualnie jedną sypialnie z garderobą i dwa pokoje). Proszę jeśli to możliwe o wycenę tych zmian. Zastanawiam się czy ładnie będzie wyglądał ten domek z kalenicą prostopadle do ulicy i wejściem od północy.

    utworzony: 15-06-2015 (13:26:37)
  • Studio Atrium

  • Istnieje możliwość przygotowania projektu uwzględniającego opisane przez Pana zmiany. Wycena dotycząca ceny przygotowania projektu została wysłana na podanego e-maila. Jeżeli wjazd na Pana działkę jest od północy najlepiej będzie ustawić ten dom elewacją frontową do ulicy. Wówczas część dzienna i taras będą wyeksponowane na stronę południowo-zachodnią.

    utworzony: 16-06-2015 (16:59:56)
  • Justyna

    niezarejestrowany
  • Witam, czy mogłabym również prosić o wycenę opisanego przez P.Dominika projektu?

    utworzony: 30-07-2015 (16:02:29)
  • Studio Atrium

  • Wycena została wysłana na podanego e-maila.

    utworzony: 30-07-2015 (16:21:03)
  • Inga

    niezarejestrowany
  • Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Jednakże chciałabym aby ten budynek był podpiwniczony oraz aby w piwnicy znajdował się garaż (jednostanowiskowy). W miejsce dotychczasowej kotłowni łazienka, przez co większy pokój na parterze. Natomiast na poddaszu wygospodarować pralnio-suszarnię i garderobę kosztem 1 pokoju. Czy podobnie jak Pan Dominik mogę otrzymać wycenę zmian do projektu na maila. Pozdrawiam

    utworzony: 09-09-2016 (12:22:36)
  • Studio Atrium

  • Witam. Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem. Wycena zmian została wysłana na Pani maila.

    utworzony: 09-09-2016 (15:29:39)
  • Rifle

    niezarejestrowany
  • Witam, czy jest możliwe doprojektowanie piwnicy pod całością domu wraz z garażem w piwnicy. Przeniesienie kotłowni do piwnicy a w jej miejscu stworzenie pokoju/gabinetu z zachowaniem wejścia z boku. Wjazd do garażu w piwnicy usytuowany pod obecną kotłownią. Chodzi mi o zmiany w wersji lustrzanej tego projektu Pozdrawiam.

    utworzony: 05-03-2017 (01:21:07)
  • Studio Atrium

  • Witam. Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych zmian. Wycenę wysłaliśmy na maila.

    utworzony: 06-03-2017 (16:07:17)
  • Ewela

    niezarejestrowany
  • Witam prosze o wycene tego projektu z piwnica chcemy tam umiescic kotlownie i jedno pomieszczenie gospodarcze wiec raczej na polowie domu

    utworzony: 10-02-2018 (13:23:37)
  • Studio Atrium

  • Witam, wycenę wysłaliśmy na maila.

    utworzony: 12-02-2018 (10:28:54)
  • Aga k.

    niezarejestrowany
  • Witam, Czy jest możliwość dołączenia garażu przy kotłowni i zarazem go podpiwniczenia? Na poddaszu myślę o usunięciu jednego pokoju i zrobienie garderoby i osobnej łazienki do której będą mieli tylko mieszkańcy głównej sypialni. Nie mogę jednak sensownie tego wykombinować. Czy jest możliwość zmienienia projektu w ten sposób?

    utworzony: 02-01-2019 (12:07:05)
  • Studio Atrium

  • Witam,


    Ten projekt z garażem już mamy to Samba XII. Garaż można oczywiście podpiwniczyć, tylko trzeba wykonać jeszcze gdzieś zejście do niego. Sypialnie 5 na górze można podzielić na pół, do łazienki nr 6 przytulić nową, małą łazienkę, resztę przeznaczyć na garderobę, przejście z 4 do 5 na wysokości środkowej szafy w pokoju 5(na przykład). Na te zmiany możemy jedynie wydać zgodę, a naniesie je projektant adaptujący.

    utworzony: 02-01-2019 (14:16:36)
  • Aga k.

    niezarejestrowany
  • A jest możliwość podpiwniczenia całego domu i wydzielenie w niej kotłowni, spiżarni oraz pralnio suszarni oraz pomieszczenia gospodarczego? Oraz czy jest możliwość wyceny takich zmian? Pozdrawiam

    utworzony: 02-01-2019 (16:06:02)
  • Studio Atrium

  • Witam ponownie, proszę o adres mailowy, wyślemy wycenę.

    utworzony: 03-01-2019 (11:24:34)
  • Aga k.

    niezarejestrowany
  • Agnieszka.koziel98@wp.pl Pozdrawiam

    utworzony: 03-01-2019 (12:13:35)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)