infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)

Baza wiedzy

 1. Studio Atrium wyróżnione

  Studio Atrium wyróżnione Marka Studio Atrium po raz drugi z rzędu została wyróżniona przez redakcję Strefy Gospodarki w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015.

 2. Nowość: termomodernizacja poddasza od zewnątrz

  Nowość: termomodernizacja poddasza od zewnątrz Nowy system nakrokwiowej izolacji poddasza opracowany przez ISOVER i Wkręt-Met pozwala sprawnie przeprowadzić remont bez ingerencji we wnętrze budynku. Dach to najbardziej newralgiczny element budynku pod względem „ucieczki” ciepła. Gdy jest nieodpowiednio zaizolowany i źle uszczelniony, unosząca się wilgoć (czteroosobowa rodzina produkuje średnio 10 litrów wody na dobę) sprawia, że drewniana konstrukcja ulega zawilgoceniu, pojawia się też grzyb. Niewłaściwa izolacja skutkuje także wyższymi rachunkami za ogrzewanie – nawet o 40%.

 3. Boston - nowość marki Stegu

  Boston - nowość marki Stegu Płytki Boston to innowacyjna technologia na rynku okładzin elewacyjnych z możliwością zastosowania we wnętrzach celem ich uatrakcyjnienia.

 4. Izolacje Isover

  Izolacje Isover ISOVER to renomowana marka materiałów izolacyjnych – lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej – oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych wyposażenia budynków oraz stosowanych w przemyśle i energetyce. W portfolio produktów Firma posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.

 5. Bez pozwoleń na budowę od końca czerwca

  Bez pozwoleń na budowę od końca czerwca Celem nowych przepisów jest uproszczenie i skrócenie procedur budowlanych dla większości inwestycji. Dla inwestora będzie to oznaczać oszczędności czasowe i finansowe, a dla administracji - mniej procedur.

 6. Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR

  Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR Celtycka to najpopularniejszy model w ofercie dachówek BRAAS. Od 1 czerwca powiększy rodzinę produktów, w których znalazła zastosowanie innowacyjna technologia CISAR.

 7. 500 zł do każdego zakupionego projektu

  500 zł do każdego zakupionego projektu Do końca lata uruchamiamy promocję, w której każde zamówienie projektu domu będzie premiowane bonusami o wartości 500 zł.

 8. 10 lat technologii CISAR w Polsce

  10 lat technologii CISAR w Polsce W 2004 roku z linii produkcyjnej zakładu w Płońsku zeszła pierwsza betonowa dachówka CISAR. Od tamtej pory trójwarstwowa technologia stała się synonimem wytrzymałości, jakości i estetyki.

 9. Okno do dachów płaskich DXW

  Okno do dachów płaskich DXW Okno do płaskiego dachu DXW to znakomite rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego.

 10. Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień

  Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień Jak ograniczyć straty energii w garażu? Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? To pytania dotyczące garaży znajdujących się w bryle budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej.

facebook