infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)

Baza wiedzy

 1. Okno do dachów płaskich DXW

  Okno do dachów płaskich DXW Okno do płaskiego dachu DXW to znakomite rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego.

 2. Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień

  Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień Jak ograniczyć straty energii w garażu? Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? To pytania dotyczące garaży znajdujących się w bryle budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej.

 3. Pakiet pompy ciepła Quercu

  Pakiet pompy ciepła Quercu Quercu dostarcza Klientom indywidualnym i Firmom systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną oraz systemy wentylacji i filtracji powietrza z odzyskiem energii cieplnej, oparte wyłącznie na odnawialnych lub ekologicznych źródłach energii będących w zgodzie z naturą.

 4. Pakiet fotowoltaika Quercu

  Pakiet fotowoltaika Quercu Panel fotowoltaiczny składa się z ogniw wykonanych z krzemu, szyby lub laminatu odpornego na warunki atmosferyczne oraz koniecznych połączeń. Brak jest jakichkolwiek części ruchomych, co też powoduje jego długoletnie i bezobsługowe działanie. Energię elektryczną otrzymujemy dzięki właściwościom półprzewodnikowym krzemu i padającemu nań światłu słonecznemu.

 5. Płytka Boston

  Płytka Boston Nie każdy może pozwolić sobie na ułożenie naturalnej cegły na elewacji lub w swoim wnętrzu, z tego względu dobrym rozwiązaniem są płytki cegłopodobne idealnie odzwierciedlające walory estetyczne i wizualne naturalnej cegły.

 6. Wiosenny rabat na projekty

  Wiosenny rabat na projekty Zobacz projekty z rabatami

 7. Marcowa promocja

  Marcowa promocja Uwaga! Otrzymujesz od nas 300 zł w prezencie.

 8. Nowoczesne rozwiązania w budownictwie

  Nowoczesne rozwiązania w budownictwie Według raportu Instytutu CEED (Central and Eastern Europe Development Institute) Polska gospodarka ma potencjał, aby stać się regionalnym liderem pod względem innowacyjności. Postęp technologiczny, który dosłownie dzieje się na naszych oczach, dotyka wielu branż gospodarki, w tym budownictwa. Nowe trendy, mody i oczekiwania klientów zmuszają producentów materiałów budowlanych, architektów i konstruktorów do szukania innowacyjnych rozwiązań.

 9. Prezes FAKRO Najlepszym Menedżerem 2014 roku

  Prezes FAKRO Najlepszym Menedżerem 2014 roku Prezes i właściciel firmy FAKRO, Ryszard Florek został wybrany "Najlepszym Menedżerem roku 2014". Listę 20 najlepszych prezesów zarządzających czołowymi firmami działającymi w Polsce przygotowała redakcja Bloomberg BusinessWeek Polska na podstawie sondażu, przeprowadzonego wśród prezesów i ekspertów rynkowych.

 10. Najnowszy katalog projektów

  Najnowszy katalog projektów Na rynku ukazała się 52 edycja katalogu Domy w Tradycji zawierająca 250 projektów domów wybranych z oferty Studia Atrium.

facebook