infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)

Baza wiedzy

 1. 300 zł do każdego zakupionego projektu

  300 zł do każdego zakupionego projektu Do końca czerwca uruchamiamy promocję, w której każde zamówienie projektu domu będzie premiowane projektem wiaty lub altany o wartości 300 zł.

 2. 10 lat technologii CISAR w Polsce

  10 lat technologii CISAR w Polsce W 2004 roku z linii produkcyjnej zakładu w Płońsku zeszła pierwsza betonowa dachówka CISAR. Od tamtej pory trójwarstwowa technologia stała się synonimem wytrzymałości, jakości i estetyki.

 3. Okno do dachów płaskich DXW

  Okno do dachów płaskich DXW Okno do płaskiego dachu DXW to znakomite rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego.

 4. Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień

  Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień Jak ograniczyć straty energii w garażu? Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? To pytania dotyczące garaży znajdujących się w bryle budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej.

 5. Pakiet pompy ciepła Quercu

  Pakiet pompy ciepła Quercu Quercu dostarcza Klientom indywidualnym i Firmom systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną oraz systemy wentylacji i filtracji powietrza z odzyskiem energii cieplnej, oparte wyłącznie na odnawialnych lub ekologicznych źródłach energii będących w zgodzie z naturą.

 6. Pakiet fotowoltaika Quercu

  Pakiet fotowoltaika Quercu Panel fotowoltaiczny składa się z ogniw wykonanych z krzemu, szyby lub laminatu odpornego na warunki atmosferyczne oraz koniecznych połączeń. Brak jest jakichkolwiek części ruchomych, co też powoduje jego długoletnie i bezobsługowe działanie. Energię elektryczną otrzymujemy dzięki właściwościom półprzewodnikowym krzemu i padającemu nań światłu słonecznemu.

 7. Płytka Boston

  Płytka Boston Nie każdy może pozwolić sobie na ułożenie naturalnej cegły na elewacji lub w swoim wnętrzu, z tego względu dobrym rozwiązaniem są płytki cegłopodobne idealnie odzwierciedlające walory estetyczne i wizualne naturalnej cegły.

 8. Wiosenny rabat na projekty

  Wiosenny rabat na projekty Zobacz projekty z rabatami

 9. Marcowa promocja

  Marcowa promocja Uwaga! Otrzymujesz od nas 300 zł w prezencie.

 10. Nowoczesne rozwiązania w budownictwie

  Nowoczesne rozwiązania w budownictwie Według raportu Instytutu CEED (Central and Eastern Europe Development Institute) Polska gospodarka ma potencjał, aby stać się regionalnym liderem pod względem innowacyjności. Postęp technologiczny, który dosłownie dzieje się na naszych oczach, dotyka wielu branż gospodarki, w tym budownictwa. Nowe trendy, mody i oczekiwania klientów zmuszają producentów materiałów budowlanych, architektów i konstruktorów do szukania innowacyjnych rozwiązań.

facebook