infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)

Baza wiedzy

 1. Boston - nowość marki Stegu

  Boston - nowość marki Stegu Płytki Boston to innowacyjna technologia na rynku okładzin elewacyjnych z możliwością zastosowania we wnętrzach celem ich uatrakcyjnienia.

 2. Izolacje Isover

  Izolacje Isover ISOVER to renomowana marka materiałów izolacyjnych – lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej – oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych wyposażenia budynków oraz stosowanych w przemyśle i energetyce. W portfolio produktów Firma posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.

 3. Bez pozwoleń na budowę od końca czerwca

  Bez pozwoleń na budowę od końca czerwca Celem nowych przepisów jest uproszczenie i skrócenie procedur budowlanych dla większości inwestycji. Dla inwestora będzie to oznaczać oszczędności czasowe i finansowe, a dla administracji - mniej procedur.

 4. Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR

  Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR Celtycka to najpopularniejszy model w ofercie dachówek BRAAS. Od 1 czerwca powiększy rodzinę produktów, w których znalazła zastosowanie innowacyjna technologia CISAR.

 5. 500 zł do każdego zakupionego projektu

  500 zł do każdego zakupionego projektu Do końca lata uruchamiamy promocję, w której każde zamówienie projektu domu będzie premiowane bonusami o wartości 500 zł.

 6. 10 lat technologii CISAR w Polsce

  10 lat technologii CISAR w Polsce W 2004 roku z linii produkcyjnej zakładu w Płońsku zeszła pierwsza betonowa dachówka CISAR. Od tamtej pory trójwarstwowa technologia stała się synonimem wytrzymałości, jakości i estetyki.

 7. Okno do dachów płaskich DXW

  Okno do dachów płaskich DXW Okno do płaskiego dachu DXW to znakomite rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego.

 8. Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień

  Bramy z nowoczesnym systemem uszczelnień Jak ograniczyć straty energii w garażu? Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? To pytania dotyczące garaży znajdujących się w bryle budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej.

 9. Pakiet pompy ciepła Quercu

  Pakiet pompy ciepła Quercu Quercu dostarcza Klientom indywidualnym i Firmom systemy wytwarzające energię cieplną i elektryczną oraz systemy wentylacji i filtracji powietrza z odzyskiem energii cieplnej, oparte wyłącznie na odnawialnych lub ekologicznych źródłach energii będących w zgodzie z naturą.

 10. Pakiet fotowoltaika Quercu

  Pakiet fotowoltaika Quercu Panel fotowoltaiczny składa się z ogniw wykonanych z krzemu, szyby lub laminatu odpornego na warunki atmosferyczne oraz koniecznych połączeń. Brak jest jakichkolwiek części ruchomych, co też powoduje jego długoletnie i bezobsługowe działanie. Energię elektryczną otrzymujemy dzięki właściwościom półprzewodnikowym krzemu i padającemu nań światłu słonecznemu.

facebook