infolinia 33 822 94 96 Konsultant Ulubione (0)

Baza wiedzy

 1. Nowe wzory – nowe możliwości

  Nowe wzory – nowe możliwości Bramy garażowe i drzwi wejściowe z ozdobnymi intarsjami. Hörmann poszerza paletę wzorów bram i drzwi.

 2. Kamień elewacyjny – trwały wzór klasyki

  Kamień elewacyjny – trwały wzór klasyki Kamień to materiał, który jest obecny w architekturze od tysięcy lat – nigdy nie wychodzi z mody. Można go stosować na ogrodzeniach i fasadach domu. Bywa, że wykończenie elewacji kamieniem przewyższa możliwości finansowe osób budujących dom. Nie trzeba jednak z niego tak łatwo rezygnować. Można go zastąpić równie wytrzymałym materiałem imitującym kamień.

 3. Już jest! Zimowa promocja w OKNOPLAST

  Już jest! Zimowa promocja w OKNOPLAST Od 9 listopada trwa zimowa promocja firmy OKNOPLAST. Czołowy producent stolarki PVC w Europie oferuje nawet do 46% rabatu na wszystkie systemy okienne. Jest to znakomita okazja dla klientów pragnących dostarczyć więcej naturalnego światła do swojego domu w zimowe dni, ponieważ akcja dotyczy również nowatorskiego okna PROLUX. Promocja trwa do końca grudnia.

 4. Nowości projektowe - projekt domu Kamyczek II

  Nowości projektowe - projekt domu Kamyczek II Zapraszamy do zapoznania się z projektem domu piętrowego Kamyczek II - idealnego na wąską działkę.

 5. Nowości projektowe - projekt domu Terra

  Nowości projektowe - projekt domu Terra Zapraszamy do zapoznania się z projektem domu parterowego Terra z jednostanowiskowym garażem.

 6. Nowości projektowe - projekt domu Ricardo XIV

  Nowości projektowe - projekt domu Ricardo XIV Zapraszamy do zapoznania się z projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym Ricardo XIV z jednostanowiskowym garażem.

 7. Nowości projektowe - projekt domu Pelikan XIX

  Nowości projektowe - projekt domu Pelikan XIX Zapraszamy do zapoznania się z projektem domu parterowego Pelikan XIX częściowo podpiwniczonego z jednostanowiskowym garażem.

 8. Nowości projektowe - projekt domu Wektor VIII

  Nowości projektowe - projekt domu Wektor VIII Zapraszamy do zapoznania się z projektem domu Wektor VIII - parterowego ze strychem.

 9. Nowości projektowe - projekt domu Bursztyn III

  Nowości projektowe - projekt domu Bursztyn III Wraz z nadejściem jesieni w ofercie projektowej Studio Atrium pojawiają się nowe ciekawe propozycje. Zapraszamy do zapoznania się z projektem Bursztyn III - domu parterowego z poddaszem użytkowym.

 10. Spotkajmy się na targach JESIEŃ 2015

  Spotkajmy się na targach JESIEŃ 2015 Studio Atrium zaprasza na najbliższe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w dniach 25-27 września 2015r. w Bielsku-Białej w Hali Pod Dębowcem. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 119 i zapoznania się z ofertą projektową naszej pracowni.

facebook