WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • lilla35

    niezarejestrowany
  • Witam . Bardzo podoba mi się ten projekt jeszcze nie jestem zdecydowana co do wersji- murowana czy szkieletowa .Mam kilka pytań dotyczących zmian "kosmetycznych.
    1. Czy można cofnąć ścianę - wejście do domu żeby była równa , bez wnęki , tym sposobem powiększy się przedsionek i pomieszczenie gospodarcze.
    2. Z pomieszczenia gospodarczego wygospodarować samo wc ( wejście z hallu) , oraz osobnym wejściem od strony przedsionka pomieszczenie gospodarcze.
    3. przesunięcie ściany z pokoju nr5 okolo 0,80-0,90 cm do pokoju nr 4(pomieszczenie nr 4 zostanie pomniejszone)
    4. Zadaszenie tarasu- chciałabym mieć zadaszenie na szerokość 3m nie 1,77 jak jest w projekcie . Czy jest możliwe wypuszczenie dachu tak jak jest na całym budynku, a zadaszenie zrobić doczepione do wypuszczonego dachu pod delikatnym kontem.Oczywiście podparte dodatkowymi belkami.
    5. czy w przypadku nachylenia konta dachu jest możliwość jego zmiany?( gdyby była taka potrzeba). Ile kosztowałyby dodatkowo takie zmiany? Czy w przypadku wesji szkieletowej wszystkie zmiany muszą być od razu naniesione i obliczone przed przystąpieniem do budowy? W garażu są małe okna, gdybym kiedyś zechciała wymienić je na większe czy jest taka możliwość? w wersji murowanej nie ma problemu - wstawia się nadproże i jest , a jak to wygląda w wersji szkieletowej?
    Trochę dużo pytań ale poważnie myślę o tym projekcie.
    Pozdrawiam

    utworzony: 06-05-2017 (11:18:17) Neo Strada
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.
    Cieszymy się, że projekt się Pani podoba.
    Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych przez Panią zmian. Z naszej strony wydamy bezpłatnie pisemną zgodę na zmiany, na podstawie której zmiany może wykonać lokalny architekt, który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych.
    Jeśli chodzi o zmianę wielkości otworów okiennych to najlepiej przewidzieć to już na etapie adaptacji projektu do warunków miejscowych i przygotować nadproże pod montaż większego okna w przyszłości.

    utworzony: 09-05-2017 (14:14:49)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)