WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Kamil

    niezarejestrowany
  • Witam. Chce złożyć pozwolenie na budowę i wybieram ten projekt ale żeby złożyć pozwolenie wymagane są następujące informacje: Szerokość elewacji frontowej , wysokość górnej krawędzi elewacji i jej gzymsu lub attyki, wysokość kalenicy , geometria dachu (kat nachylenia i układ połaci dachowych) , powierzchnia podlegająca przekształceniu. Proszę o te dane ponieważ jest to dla mnie bardzo istotne żeby później od państwa kupić ten projekt. Z góry dziękuję i czekam na informacje.

    utworzony: 26-02-2017 (22:37:16) Kos III
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam,

    Ta wysokość górnej krawędzi elewacji i jej gzymsu lub attyki Pana nie interesuje, to dla domów z płaskim dachem, natomiast powierzchnia podlegająca przekształceniu, to jeśli coś Pan przekształca, ale pewnie nie, dlatego też opuszczamy tę rubrykę. Podstawowe dane jakie potrzebują w Urzędzie to:

    Szerokość elewacji frontowej 18,80cm
    Wysokość do kalenicy 6,90cm
    dach dwuspadowy, o kącie nachylenia 30 stopnie

    utworzony: 27-02-2017 (12:13:16)
  • Kamil

    niezarejestrowany
  • A wysokość parteru? Do stropu? Ponieważ będę chciał strop teriva i bez antresoli. Jeżeli bym podniósł ścianę kolankowa o jednego max dwa pustaki to też zmieni się wysokość i wymiary ? Lub jeżeli bym chciał garaż na dwa stanowiska. Proszę mi podać wymiary do każdej zmiany co podałem. Z góry bardzo dziękuję

    utworzony: 27-02-2017 (15:26:07)
  • Kamil

    niezarejestrowany
  • A jakbym zabrał z parteru dwa pustaki albo jednego a na poddaszu jakby podniósł ścianę kolankowa o jednego dwa pustaki ? Jest tak możliwosc? Proszę odpisać na moje powyższe pytania. Dziękuję

    utworzony: 28-02-2017 (09:56:58)
  • Studio Atrium

  • Witam ponownie, tak się składa, że mamy wersje tego projektu ze stropem lekkim i gęstożebrowym, w obydwu przypadkach wysokość do stropu to 2,61cm. Jeśli podniesie Pan ściankę kolankową o jeden pustak, który ma załóżmy 30cm, nie zmieniając kąta dachu, to o 30cm będzie wyższy budynek. Natomiast jeśli planuje Pan drugie stanowisko garażowe, to tak naprawdę musimy wiedzieć jak szeroki chce mieć Pan ten garaż, bo może Pan chcieć jakieś absolutne minimum na taki garaż lub może Pan chcieć wygodny garaż. Można przyjąć, że garaż będzie taki jak w projekcie domu Kos II, zatem szerszy o 3m, a szerokość budynku b??dzie miała 21,8cm.

    utworzony: 28-02-2017 (11:21:30)
  • Studio Atrium

  • Nie za bardzo Panie Kamilu, wg normy wysokość dla niektórych, zlokalizowanych na tym parterze pomieszczeń, musi wynosić min. 2,5m.

    utworzony: 28-02-2017 (13:47:00)
  • Kamil

    niezarejestrowany
  • Witam. Proszę o kosztorys i wycenę z garażem dwustanowiskowym. Dziękuję

    utworzony: 22-03-2017 (10:03:16)
  • Studio Atrium

  • Panie Kamilu. Wycenę wysłaliśmy na maila.

    utworzony: 22-03-2017 (11:37:09)
  • Kamil

    niezarejestrowany
  • Witam. Poproszę o wycenę ponieważ otrzymałem same jednostki i zapotrzebowanie materiałów. A cen żadnych nie ma. Chce mniej więcej orientacyjnie zobaczyć co ile będzie mnie kosztować. Z góry dziękuję i czekam na informacje. Chce też zmienić strop na teriva

    (mój email: kamilinho1080@wp.pl)

    utworzony: 24-03-2017 (21:33:50)
  • Studio Atrium

  • Panie Kamilu. Nie mamy wyceny do tego projektu dlatego wysłaliśmy zestawienie materiałów. Kosztorys szczegółowy jest wykonywany odpłatnie. Kosztuje 500 zł brutto, można go zamówić na stronie z dodatkami do projektu.

    utworzony: 27-03-2017 (10:43:00)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)