WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Daniel

    niezarejestrowany
  • Witam, jestem już prawie pewien co do kupna tego projektu, tylko muszę dokończyć sprawy w gminie. Mam pytanie, czy jest możliwość zrobienia podpiwniczenia pod połową części garażowej plus kanał do naprawy samochodu (podpiwniczenie z kanałem połączone)? Czy jest możliwość także podniesienia troszkę dachu w celu stworzenia poddasza nieużytkowego z wejściem np z garażu z rozkładanymi schodami ściąganymi z sufitu?

    utworzony: 22-08-2016 (11:09:44) Bursztyn Plus
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Witam.
    Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem.
    Istnieje możliwość zaprojektowania piwnicy pod częścią budynku. Na tego typu modyfikacje wyrażamy bezpłatnie pisemną zgodę na podstawie której zmiany może wprowadzić lokalny architekt który będzie adaptował projekt do warunków miejscowych i z nim musiałby Pan uzgodnić koszty wykonania zmian.
    W przypadku stropu lekkiego nie ma możliwości zwiększenia wysokości strychu a tym samym zwiększenia jego powierzchni. Strop w tym projekcie jest zintegrowany z konstrukcją dachu i w związku z tym nie ma możliwości projektowania ściany kolankowej. Na strych można wejść poprzez otwór w stropie i schody składane. Otwór jest zaprojektowany w holu. Przestrzeń strychową można wykorzystać jako pomieszczenie gospodarcze.

    utworzony: 23-08-2016 (17:55:15)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)