WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • zaiteresowany

    niezarejestrowany
  • Witam. Jestem zainteresowany tym domem. Ale po konsultacji z chyba fachowcami kategorycznie mi odradzili ze względu na dach który ponoć zje mnie z kopytami. Cena w/g szacunkowych wyliczeń pod klucz wydała mi się zachęcająca. Ale teraz nie wiem co począć. Może ktoś już buduje albo budował? i coś mi podpowie? Pozdrawiam.

    utworzony: 24-05-2012 (22:27:47) Wisienka
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Koszty podane na naszej stronie internetowej są wyliczone za pomocą kalkulatora kosztów z portalu mybudujemy.pl. Wartość kosztowa powstaje poprzez przemnożenie wskaźnika za metr kwadratowy przez powierzchnię użytkową budynku. Stąd wyliczenia te należy traktować jako szacunkowe, ponieważ nie biorą one pod uwagę specyfiki konkretnego projektu, np. konstrukcji dachu lub rodzaju materiałów z których został zaprojektowany. Podane ceny szacunkowe są cenami netto (bez VAT).

    W razie potrzeby można pobrać z naszej strony internetowej arkusz kalkulacyjny kosztów budowy, na podstawie którego wycenę może wykonać lokalny wykonawca.

    utworzony: 25-05-2012 (16:00:52)
  • zainteresowany

    niezarejestrowany
  • @Studio Atrium: 28 maj 2012

    Witam, Dziękuję za informację. Czy zastosowanie do pokrycia tego dachu blacho dachówki zmniejszyło by koszty? Bo widzę że w przypadku dachówki wyszło by wiele gąsiorów które są drogie.
    Całą konstrukcję chciał bym jednak pozostawić jak pod dachówkę cementową. Proszę o info. Pozdrawiam.

    utworzony: 28-05-2012 (22:28:14)
  • Studio Atrium

  • Trudno powiedzieć, ponieważ w przypadku blachodachówki zastosowanej na takiej konstrukcji dachu trzeba się liczyć z dużą ilością odpadów. Aby porównać koszty pokrycia dachówką i blachodachówką najlepiej zrobić wyliczenie u sprzedawcy pokryć dachowych. Na maila zostały wysłane rysunki i zestawienia, na podstawie których może Pan u lokalnych sprzedawców wykonać wycenę porównawczą.

    utworzony: 29-05-2012 (11:41:43)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)