WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Magda

    niezarejestrowany
  • Czy można przekształcić ten projekt na dom parterowy bez użytkowego poddasza. Może jest taki wśród Pańswa projektów?

    utworzony: 22-07-2015 (20:10:42) Oxford V
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Nie mamy w ofercie tego projektu w wersji bez poddasza. Zapraszamy do obejrzenia projektów domów z grupy Winston, które są podobne i w większości nie mają poddasza użytkowego. Jeżeli żaden z Winstonów nie spełni Pani oczekiwań, możemy przygotować parterową wersję Oxforda V. Koszt wykonania takiego projektu zależy od zakresu zmian. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

    utworzony: 23-07-2015 (12:55:42)
  • Przemek

    niezarejestrowany
  • Zapewne można, ale nie warto. Na górze wychodzą 2 śliczne pokoiki, łazienka i garderoba. Wiem, bo to mój Dom, w którym mieszkamy już od miesiąca. Przydaje się zwłaszcza strych (nad garażem) oraz garderoba, gdyż dom nie jest podpiwniczony.

    utworzony: 23-09-2015 (18:33:56)
  • Kamila

    niezarejestrowany
  • Witam,
    Zakupiłam ten projekt kilka miesięcy temu i chcę go trochę zmienić z architektem. Jakiej wysokości jest poddasze gospodarcze i stryszek na poddaszu nad garażem? Jeśli jest możliwość fajnie by było mieć kilka fotek już skończonego domu. Pana doświadczenia mogą być mi bardzo pomocne. Proszę o kontakt.

    (mój email: ksdailyartwork@gmail.com)

    utworzony: 01-10-2015 (16:40:26)
  • Kris

    niezarejestrowany
  • Gratulacje! Od niedawna jestem posiadaczem projektu tego domu. Proszę, jeżeli jest to możliwe o podzielenie się doświadczeniami zdobytymi w trakcie Waszej budowy, na co zwrócić uwagę, jakie niestandardowe rozwiązania przyjęliście, no i co najważniejsze w jakiej ostatecznie kwocie się zamknęliście?
    Jeżeli jest możliwość też proszę o kilka fotek - szczególnie salonu i kuchni:)

    (mój email: fhu.technika9@gmail.com)

    utworzony: 07-10-2015 (14:51:52)
  • Przemek

    niezarejestrowany
  • Chętnie się podzielę doświadczeniem i zdjęciami na priv. Proszę o kontakt pod przempwc@hotmail.com

    utworzony: 04-11-2015 (23:54:26)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)