WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Józek

    niezarejestrowany
  • Witam,ja również jestem zainteresowany adaptacją tego projektu.
    1) w moim przypadku WZ określają kąt nachylenia dachu od 35 st.Czy można ten dach przeprojektować?
    2)czy ścianka pomiędzy sypialnią 7 a łazienką i holem jest ścianą konstrukcyjną czy działową ?
    3) czy w przypadku zmiany kąta nachylenia dachu można by było wykroić niewielki pokoik z węzłem sanitarnym na poddaszu?
    4) też jestem zainteresowany poszerzeniem kuchni i salonu -myślę o dodaniu jednej pary krokwi
    Czy zmiany należy zlecić Waszej pracowni czy może je wykonać architekt adaptujący projekt do warunków miejscowych i czy uzyskam na to Waszą zgodę?
    Gratuluję udanego projektu małego domku.

    utworzony: 10-04-2012 (12:56:49) Amber II
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Cieszymy się, że projekt się Państwu podoba.
    1. Nie ma przeciwwskazań do zmiany kąta nachylenia dachu do 35 stopni. Wykonanie takiej zmiany w naszej pracowni kosztuje dodatkowo 200 PLN brutto.
    2. Ściana o której Pan pisze jest ścianą konstrukcyjną, na której opiera się więźba dachowa.
    3. Amber II został zaprojektowany jako dom parterowy z lekkim stropem. Ewentualne wygospodarowanie pomieszczeń użytkowych na poddaszu wiązałoby się z koniecznością zaprojektowania nośnego stropu.
    4. Nie ma przeciwwskazań do poszerzenia kuchni i salonu.
    Na zmiany określone w punktach 3 i 4 wydamy bezpłatnie pisemną zgodę, na podstawie której zmiany będzie mógł wprowadzić lokalny projektant, który będzie Panu adaptował projekt do warunków miejscowych.

    utworzony: 16-04-2012 (15:48:04)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)