WIELKA MAJÓWKA -> PROJEKTY DOMÓW Z RABATEM 1000 zł schowaj »

Forum

  • Ryszard Pietrucha

    niezarejestrowany
  • Projekt dla bardzo wymagającego klienta i chwała Państwu za to.
    Jednak wspaniale byłoby jakoś rozwiązać sprawę wiaty, której dach nie pokrywa w całości linii wymiarów boku przyległego garażu / choć wiem dlaczego /. Zrównanie linii dachów spowodowałoby zniesmaczenie bryły budynków.
    Znając jednak wspaniałą pomysłowość projektantów, może dacie Państwo radę coś zrobić w tej sprawie.
    Druga sprawa w moim odczuciu, to zbyt skromny fronton wejściowy. Chyba odpowiedni / przynajmniej dla mnie / byłby fronton wejściowy z projektu www.horyzont.pl/sielanka.
    Po małych przeróbkach /w razie ew plagiatu/ miałby fajne zastosowanie w Państwa projekcie. Moja działka którą zamierzam kupić jest chyba trochę za mała /37m na 27m/ 1000m2. Pewnie właściwsza byłaby działka 1500m2. ale na razie jest mniejsza. Gdyby Państwo byli w stanie wprowadzić powyższe zmiany przynajmniej na moje potrzeby to czekam na odpowiedż.

    utworzony: 01-04-2012 (22:56:30) Eden
    Odpowiedz
  • Studio Atrium

  • Nie ma przeciwwskazań do zmian w zakresie zadaszenia wiaty i wyglądu zadaszenia przy wejściu do budynku. To czy działka jest wystarczająca pod budowę projektu Eden należałoby sprawdzić w wypisie i wyrysie z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Biorąc pod uwagę jedynie minimalne odległości od granic, budynek mieści się na Pana działkę, ale plan miejscowy lub warunki zabudowy mogą zawierać dodatkowe parametry, takie jak maksymalna powierzchnia zabudowy czy powierzchnia biologicznie czynna. Dlatego zanim zdecyduje się Pan na zakup projektu, warto posiadać wypis z planu lub warunki zabudowy.

    utworzony: 04-04-2012 (15:14:53)
    Odpowiedz
  • Wizualizacja
  • Rzut parteru
  • Rzut piętra
  • Rzut poddasza
Render

Twój koszyk

Nie masz nic w koszyku

    Facebook

    Pomoc

    Lub wybierz parametry projektu i kliknij przycisk "Pokaż projekty" znajdujący się pod formularzem

    • Powierzchnia użytkowa

      m2
    • Powierzchnia zabudowy

      m2
    • Powierzchnia całkowita

      m2
    • Szerokość | długość działki

      | m
    • Maks. szerokość elewacji frontowej

      m
    • ilość pokoi na parterze:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • ilość pokoi na II kondygnacji:

      (0) (0) (0) (0) (0)
    • Ilość łazienek

      Na parterze (0) (0)
      Na II kondygnacji (0) (0)
    • Funkcja - opcje dodatkowe

      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
      • (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • (0)
      (0)
    • Garaż

      (0) (0) (0)
    • Piwnica

      (0) (0)